Zeynep Erol’dan “Kristal Oda” Koleksiyonu

17 Aralık 2014 09:49

Kristal Oda KoleksiyonuZeynep Erol’un  ‘Kristal Oda’ adını verdiği, 90 çeşitten oluşan yeni koleksiyonunun özel sunumu Zeynep Erol Atölye’de gerçekleştirildi.

Koleksiyonda 18 ayar altın, 950 ayar gümüş malzemelerin yanı sıra uzun uğraşlar sonucunda Himalayalar’dan getirtilen ve doğal enerjiye sahip kristaller de kullanıldı. Kristallerin titreşimlerinin, temennilerle birleştiğinde kuvvetli bir etki yarattığını belirten Zeynep Erol, Himalaya dağlarının kristallerinin çok kuvvetli enerji taşıdıklarını söyledi.  Kristallere Himalaya’ın enerjisini ve Budizm’in felsefesini kodladığını anlatan ünlü tasarımcı, “Tasarımlarımı sanatla birleştiriyorum. Yaratmak benim için form kadar duygu ve ifadenin öne çıktığı bir süreç. Takılarım sadece form ve güzellik değil, hikâyeler anlatıyorlar. “ dedi.

‘Kristal Oda’ özel sunumuna Şebnem & Celal Çapa, Bettina Machler, Bike Gürsel, Burcu Hanif, Gül Gölge Saygı, Dilek Türker, Hülya Kalyoncu, Banu İpekel, Handan Öney,  gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

 

Manşet, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »