ZENITH ve ROLEX’DE CEO DEĞİŞİKLİĞİ…

23 Mayıs 2014 14:22

Zenith’in CEO’su Jean Frederic Dufor  Rolex’e atandı. LVMH Grup, Dufor’dan boşalan göreve ise marka geliştirme ve yeniden konumlanması üzerine etkin rol oynayan Aldo Magada getirildiğini açıkladı.

Zenith’in başaralı CEO’su Jean Frederic Dufor  görevine Rolex’in zirvesinde devam edecek.  Rolex’in 4 CEO’su olan Dufor için saat dünyası Rolex’in başına geçen en genç yönetici yorumunu yaptı.  LVMH tarafından yapılan diğer bir açıklamaya göre, Dufor’dan boşalan göreve Aldo Magada atandı. 30 sene saat endüstrisine adadığı kariyerinde, marka geliştirme ve konumlandırması üzerine etkin bir rol oynayan Aldo Magada, artık dünyanın en prestijli saat markalarından Zenith’in başarısı için görev yapacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan SAAT Bölümü Başkanı Jean Claude Biver, ‘Aldo Magada’nın saat endüstrisinde olan ürün geliştirme, strateji deneyimi ve geniş bilgisinin Zenith’in gelişimine büyük katkı sağlayacağını eminim‘  dedi.

1958 yılında İsviçre’de doğan, evli ve 2 çocuk babası Aldo Magada, saat endüstrisine 1984 yılında Swatch Grup’da başladı. Aldo, Piaget ve Omega’da,  Jean Claude Biver’in yanında, 1994-2009 yılları arasında ürün pazarlama direktörü olarak görev aldı. 2010 yılından beri Breitling’in uluslararası satış ve iş geliştirme direktörlüğünü yönetiyordu. Temmuz 2014 tarihi ile Zenith’de ki görevine başlayacak.

HABER, Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »