ZENITH & SVRA İŞ BİRLİĞİ 

19 Mayıs 2016 16:03

Sportscar Vintage Racing Association (SVRA) ile işbirliği yapan Zenith, 2016 yılı boyunca organizasyonun Kuzey Amerika’da düzenleyeceği klasik otomobil yarışlarının resmi zaman ölçeri olacak.

Zenith Başkanı ve CEO’su Aldo Magada ile SVRA Başkanı ve CEO’su Tony Parella, prestijli işbirliği sonrasında New York’ta bulunan Classic Car Club Manhattan’da özel bir kokteyl verdi. Üyelerin gelmiş geçmiş en önemli otomobilleri yakından görme şansı yakaladığı dünyaca ünlü özel kulüpte, Zenith’in işbirliğine özel tasarladığı yeni El Primero Chronomaster 1969 SVRA modeli de görücüye çıktı. Yeni model, kadranındaki SVRA logosu ve kalbindeki efsanevi El Primero mekanizmasıyla büyük beğeni topladı.

“Gerek klasik otomobil dünyası gerekse SVRA ile yaptığımız ortak çalışmalar, basit bir işbirliği çabası değil. Biz bu dünyayla ortak değer ve tutkuları paylaşıyoruz. Mekaniğe, yarışmaya, maceraya ve dostluğa ortak bir tutkumuz var” diyen Magada şöyle devam etti: Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en eski klasik otomobil kulüplerinden biri olan SVRA ile birlikte hareket etmek bu açıdan bizim için gurur verici. Bu sayede Zenith’in klasik otomobiller ve klasik otomobil tutkunları ile yıllardır süregelen ilişkisini pekiştirmiş olacağız.

“Dünyanın en ikonik saat üreticilerinin başında gelen Zenith ile işbirliği yapmak bizim için fazlasıyla gurur verici” diyen Tony Parella ise, “Bu ilişkinin odak noktasında, mirasa ve asla değerini kaybetmeyen değerlere duyduğumuz ortak tutku var. Hem klasik yarış otomobillerinin hem de Zenith saatlerinin arkasında mekanik mükemmeliyet ve zarif estetik değerler var. Zenith’in organizasyonumuza katacaklarından keyif alıp, önümüzdeki parlak geleceğe bakmak şimdiden heyecan veriyor.” şeklinde konuştu.

Yalnızca 100 adetle limitli olan özel üretim El Primero Chronomaster 1969 SVRA ise, bu yarışlarda motor sporları tutkunlarının büyük ilgisini çekecek.

Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »