ZENITH, KANSERE KARŞI DESTEK OLDU

12 Ekim 2016 10:41

Yaklaşık 550 şehirden 50 bini aşkın centilmen klasik motosikletlerini alarak prostat kanseri hakkında farkındalık yaratmak amacıyla sokaklara çıktı. “The Distinguished Gentleman’s Ride” etkinliğinin sponsoru ise Zenith oldu.

Yaklaşık 550 şehirden 50 bini aşkın centilmen, prostat kanserine dikkat çekmek için klasik motosikletlerini alarak dünya üzerindeki en büyük motor sporları etkinliklerinden biri olan Distinguished Gentleman’s Ride’da bir araya geldi. Bu ilham verici hareketin en büyük destekçisi olan İsviçreli saat üreticisi Zenith ise, toplanacak geliri artırmak amacıyla özel bir koleksiyon tasarladı. Buna göre, organizasyona en büyük desteği veren beş katılımcıya, bu yıl Baselworld’de tanıtılan Pilot Ton-Up modeli hediye edilecek. Efsanevi mekanizması, güçlü karakteri, vintage kodlar taşıyan kadranı ve özgürlük duygusunu tetikleyen tasarımıyla Distinguished Gentleman’s Ride ile birebir örtüşen yeni model, böylece bu etkileyici etkinliğe farklı bir renk katacak.

The Distinguished Gentleman’s Ride

Organizasyonla ilgili her şeyi, 1 Ağustos’ta açılan (Ekim sonunda kapanacak) Distinguished Gentleman’s Ride web sitesinden öğrenmeniz mümkün. Klasik motosiklet tutkunları site üzerinden yarış için kayıt yaptırabildiği gibi, bağış yapma ve arkadaşlarına tavsiye etme şansına da sahipler. Ayrıca organizasyonun en büyük destekçisi olan Zenith’in “Zenith Watches Team” ekibine katıldığınızda, markanın sürpriz hediyelerine de sahip olma şansı yakalıyorsunuz. Bunların başında ise en büyük destekçilere hediye edilecek olan Pilot Ton-Up DGR özel versiyonu geliyor.

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »