ZENITH, BİR SPONSORLUĞA DAHA İMZA ATTI

12 Kasım 2013 14:51

Zenith, Alkuzu At Çiftliği’nin Her Yıl Kasım Ayında Organize Ettiği ‘Sonbahar Çalışma Parkuru’nun Ana Sponsoru Oldu!

Konyalı Saat distribütörlüğündeki dünyada mekanizmasını kendi üreten saat üreticisinden biri olan Zenith, yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Her seviyede biniciye eğitim ve at pansiyonu hizmeti veren Alkuzu At Çiftliği’nin her yıl Kasım ayında organize ettiği ‘Sonbahar Çalışma Parkuru’nun bu yıl üçüncüsü 09 Kasım 2013 Cumartesi günü ‘Zenith’’ ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Dünyanın en değerli ve prestijli 10 saat markası arasında yer alan Zenith’in ana sponsorluğunda düzenlenen Sonbahar Çalışma Parkuru, engel atlamaya yeni başlamış biniciler resmi kıyafetleri ile hakemler karşısında yarıştı.

Türkiye Binicilik Federasyonu’nun organize ettiği resmi yarışların bir simülasyonu niteliğinde olan bu parkur çalışmaları Zenith ana sponsorluğunda gerçekleşti. Etkinlikte, çalışma parkurları sırık manilerden başlayıp en fazla 110 cm engel atlamaya kadar yükseliyor. Yaklaşık 120 kişinin izlediği parkura, yakın civardaki at kulüplerinden yaklaşık 50 binici ve 35 at katıldı.

Parkurda binicileri teşvik için madalya / kupa ve ödüller yine Avusturyalı paraşütçü Felix Baumgartner’ın gerçekleştirdiği süpersonik serbest düşüş dünya rekorunu beraber kırdığı ve ses duvarını aşan ilk saat olan Zenith sponsorluğunda dağıtıldı.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »