Zamansız Bir Zarafet: IWC PORTOFINO MIDSIZE

14 Ocak 2015 15:38

Yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla, yalın tasarımlarını özgün lüks anlayışıyla harmanlayan IWC Schaffhausen, Portofino ailesinin eşsiz saatleriyle yeni yılda da ışıltı saçıyor.

Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC Schaffhausen, Portofino Midsize Automatic ve Portofino Midsize Automatic Day & Night modellerini, IWC İstanbul butiğinde satışa sundu. Markanın tutkunları tarafından heyecanla beklenen bu zarif modeller, yılbaşını eşsiz bir hediye ile taçlandırmak isteyenler için mükemmel bir alternatif oldu. IWC’nin, adını Akdeniz’in benzersiz çekim merkezi Portofino’dan alan saati Portofino Midsize, markanın özgün kimliğini ve tasarım karakterini koruyarak hem şık gecelerde hem de günlük kullanımında farkını ortaya koyuyor.

PORTOFINO MIDSIZE AUTOMATIC

Üç kollu Portofino Automatic’in klasik zarafeti sürekli değişen, kısa ömürlü moda trendlerine 30 yıldır direniyor. Portofino Midsize Automatic’in 37 milimetrelik yeni kasasıyla IWC Schaffhausen, markanın sessiz yıldızını ince bilekli saat severler için daha çekici hale getirdi. Pırlanta döşeli bezeller ya da kadranlar barındıran 10 model, özgün bir lüks anlayışıyla harmanlanan yalın tasarımlar arayanların tercihi olacak. Yine değerli taşlarla bezeli nispeten büyük üç Portofino Automatic modeli de mevcut koleksiyonu mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

 PORTOFINO MIDSIZE AUTOMATIC DAY & NIGHT

24 saat gündüz/gece göstergesi ve ikinci zaman dilimi barındıran yeni Portofino Midsize Automatic Day&Night, ölçülü lüks anlayışını modern, mobil neslin tasasız kentliliği ile bir araya getiriyor. Bu saatin üzerinde parlayan tek şey pırlantalar ve sedef değil; seçkin ve pratik komplikasyonu göz ardı edilmemesi gereken bir özellik.

İkinci zaman dilimi tüm dünyada giderek popülerleşen şık ve pratik bir komplikasyon. Saat, dakika ve saniye kolları yerel zamanı gösterirken; içteki 24 saat halkasında bulunan mavi kol, takan kişinin tercihine göre seçilen ikinci bir lokasyonun zamanını belirtiyor.

 

 

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »