YÜKSEK PERFORMANSA SAHİP YENİ TISSOT

16 Mayıs 2016 15:34

Tissot PRS 516, ilk defa Tissot’da kullanılan yeni bir mekanizmaya, bunun yanında 60 saatlik güç rezervine ve yüksek bir performansa sahip olmaktan gurur duyuyor!..

Tissot, motor sporlarına dayanan geçmişinden ilham alarak PRS 516 modelini yeniden tasarlandı. İlk olarak 1965 yılında yarış arabasına gösterilen saygının simgesi olarak direksiyon deliklerinin saat kayışına uygulanmasıyla yaratılan ilk PR 516 modeli,  “direksiyondaki el” reklamı ile ölümsüzleşmişti. Yeni PRS 516 ise, modern görünümünün yanında yumuşak hatlarıyla muz formunda  bir kasaya sahip güncellenmiş model. Siyah bezeli ve araba motoru pistonlarına benzeyen kurma kollarıyla PRS 516, modern olduğu kadar şık. Motor sporu tutkunları PRS 516’nın vintage görünümlü kayışı üzerindeki o ünlü halka delikleri gibi yeni tasarımında da korunmuş olan tarihsel detaylara bayılacaklar.

Tissot PRS 516, ilk defa Tissot’da kullanılan yeni bir mekanizmaya, bunun yanında 60 saatlik güç rezervine ve yüksek bir performansa sahip olmaktan gurur duyuyor! Ayrıca adrenalinin son dokunuşu için direksiyon formunda bir rotora sahip. Diğer özellikleri arasında: takimetre özelliğine sahip seramik veya karbon bezel ve kubbe formunda antirefle safir cam kullanımını sayabiliriz. Kadranı üzerinde bulunan detaylı motifler PRS516’ya lüks bir derinlik hissi verirken, kadranda kullanılan diğer ayrıntılar sıra dışı yarış arabalarına gönderme yapıyor. Son olarak bilezik ve kadranın üzerindeki ekstra renk dokunuşları, araba yarışı sürücülerinin takdirini kazanacak bir dinamizm sunuyor.

Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »