New York’lu Morini

Yılbaşı için Mekan Alternatifi; New York’lu Morini

20 Aralık 2013 17:28

Beymen Zorlu Center’da açıldığı andan itibaren İstanbul’un en beğenilen mekanlarından biri haline gelen ve New York ruhunu İstanbul’da yaşatan Morini, ilk yılbaşı gecesini kutlamaya hazır

Morini ; yılbaşı gecesi sınırlı sayıda konuğunu, 6 Michelin Yıldızlı New York’lu şefi Michael White’ın özel hazırladığı Yeni Yıl menüsüyle ağırlayacak. 31 Aralıkgecesine özel sürprizlerle 2013’ü uğurlamak, yepyeni bir yıla keyifle adım atmak için Morini unutulmaz anılara ev sahipliği yapıyor. Morini’nın yılbaşı menüsünde sizi mutlu eden çok özel lezzetlerle karşılaşacaksınız.

Prosciutto, bresola ve peynir tabağı, elde doğranmış bonfile’nin mantar kreması ve parmesan ile eşsiz buluşması  “Steak Tartare”, Izgara Karides, Tortelli, Siyah Makarna, Ördekli ve istiridye mantarlı nefis makarnası “Casarecce”, Siyah beluga mercimeği ve salsa verde sos ile sunulan Deniz Levreği, taze biberiyede marine edilmiş Kuzu İncik bu lezzetlerden sadece birkaçı. Morini’nin eşsiz başlangıçları, ev yapımı makarnaları ve benzersiz ana yemeklerden oluşan menü; yine New York’lu şefin sürpriz Yılbaşı Tatlısı ile tamamlanıyor. Ayrıca gecenin sonunda acıkanlara, Morini şeflerinden özel lezzetli atıştırmalıklar sunulacak.

New York’lu Morini

New York’lu Morini

Genel

Related Posts

Comments are closed.

« »