YEŞİL-SİYAH HAMILTON TASARIMI

12 Mart 2018 14:24

Hamilton Pan Europ, klasik stili ile çok yönlülüğünü yepyeni, şık ve spor bir yeşil-siyah kombinasyonla saatseverlerin beğenisine sunuyor.

1970’lerin klasik arabalarında bulunan krom çamurluklar, deri koltuklar ve emniyet kemerlerinin yansıması Hamilton Pan Europ’un tasarım detaylarında bolca göze çarpıyor.

Alet kiti sayesinde kayışı  kolayca değiştirilebiliyor ve delikli yumuşak deri kayış ile sağlam dokuma naylondan NATO kayış arasından seçim yapılabiliyor. NATO kayışın ortasındaki yeşil şerit, koyu yeşil kadran ve siyah bezel ile mükemmel uyum sağlayarak 1970’lerin spor görünümünü yansıtıyor. Bu tasarım, dünyanın ilk otomatik kronograf mekanizmalarından birini barındırmış olan 1971’deki orijinal Pan Europ’a da göndermede bulunuyor.

42 mm boyutunda paslanmaz çelik kasaya sahip Pan Europ, saf Hamilton Amerikan ruhunu yansıtıyor ve size yol boyunca eşlik etmeye hazır. İster bir keşif yolculuğu, ister bir kendini keşfetme yolculuğu olsun, Pan Europ varacağınız yere her zaman şık bir şekilde tam zamanında varmanızda size yol arkadaşlığı ediyor.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »