“VERTU CONSTELLATION”

16 Nisan 2014 16:40

Safir kristal ekran, titanyum kasa, dana derisi ile sarmalanmış   Vertu Constellation zarif renklerde üretildi.

Constellation, Vertu’nun ince malzeme, ince işçilik, teknoloji ve hizmetlerdeki tüm uzmanlığını birleştiren modern bir akıllı telefon. Şık, çağdaş formu erkek ve kadın müşterileri eşit ölçüde cezbedecek şekilde tasarlandı ve üretildi.

Safir kristal, Vertu hikâyesinin köklü bir parçasıdır. Constellation’da, telefonun ön yüzünü tümüyle kaplayan 100 karattan  fazla ağırlığa sahip 12.95 cm safir kristal kullanılmakta ve bunun altında 10.92 cm boyutunda 720p yüksek çözünürlüklü ekran yer almaktadır. Safir, elmas dışında herhangi bir şey tarafından çizilmeye karşı dayanıklıdır ve bu da ekranın telefonun ömrü boyunca neredeyse kusursuz kalmasını garanti etmektedir.

Safir kristal, paslanmaz çelikten iki buçuk kat daha güçlü ancak yarı ağırlığında bir malzeme olan 5. grad titanyum kasa ile çevrelenmektedir. Dayanıklılık hafifliğinin yanı sıra parlatıldığında kusursuz yüzeyi, 5. grad titanyumun Vertu telefonları için mükemmel bir malzeme olmasını sağlamaktadır.

Constellation yüksek kaliteli dana derisi ile sarmalanmaktadır. Vertu, 150 yılı aşkın deneyime sahip bir tabakhane ile çalışarak, Avrupa’nın Alpler bölgesinde var olan en iyi derileri dikkatle seçmiştir. Constellation, kullanılan tek parça deriyi çarpıcı biçimde değerlendiren beş zarif renkte sunulmaktadır. – Cappuccino, Siyah, Turuncu, Mocha ve Fuşya.

Teknik olarak, Vertu Constellation modern akıllı telefon kullanıcısı için her şeyi sunuyor: Android™ 4.2 Jelly Bean, Qualcomm® Snapdragon™ dual core 1.7 GHz CPU, 32GB dâhili bellek, full HD video (1080p) ile 13MP arka kamera, Skype™ uyumlu 1.3MP ön kamera, Wi-Fi, Bluetooth ve NFC.

Constellation ayrıca, özel olarak Vertu için bestelenen ve Londra Senfoni Orkestrası tarafından çalınan melodik zil sesleri portföyüne de sahiptir. Bu portföy bir dizi kuş sesi de içermektedir. Tüm bu zil sesleri, Vertu mühendislerinin benzersiz akustik netlikle sonuçlanan mobil ses mühendisliğine titiz yaklaşımından yararlanmaktadır. Constellation ayrıca, uplink gürültü giderme yazılımına ve Bluetooth® kulaklık ve hoparlörlere ses gönderildiğinde üstün çalma kalitesini garanti eden aptX® desteğine de sahiptir.

Constellation’ın kapsamlı teknik sunumunun yanında, Vertu LIFE ve Vertu CERTAINTY olarak gruplandırılan Vertu özel hizmet yelpazesi de yer almaktadır.

Vertu LIFE müşterilerine kişiselleştirilmiş bir özel ayrıcalıklar yelpazesi ve doğrudan cihazda bulunan elit olaylara sınırsız erişim sağlamaktadır. Bu özellikler, dünyadaki en seçkin Özel Üye Kulüplerine ücretsiz girişi, davetlilere özel etkinliklere erişimi ve kapalı-kapı alışveriş deneyimlerini içermektedir.

Vertu CERTAINTY müşterileri, Vertu telefonlarını ve verilerini, sınıfında en iyi teknoloji ve uzman ortakları aracılığıyla korumaktadır. Bu, Silent Circle ortaklığıyla şifreli iletişimi, iPass aracılığıyla küresel Wi-Fi erişimini, Protector Services Group ve Kaspersky anti-virüs ile kişisel ve kurumsal güvenliği içermektedir.

Vertu 2002 yılında ikonik ‘Signature’ telefon lansmanı ile lüks cep telefonu kategorisine öncülük etti. O tarihten bu yana, yıllar boyunca birçok büyük markanın rekabetine rağmen kendi yarattığı kategorinin hâkimi oldu. Her bir telefon Hampshire, İngiltere’de en gelişmiş teknolojiye sahip tesisisinde el ile yapılmakta ve tamamlandığında – her bir ürüne yönelik tutku, gurur ve adanmışlığın bir göstergesi olarak – onu yaratan usta tarafından imzalanmaktadır.

 

 

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »