VACHERON CONSTANTIN’in butiği yeniden açıldı

23 Eylül 2013 18:23

Dünyanın en eksi ve prestijli saat markalarından biri olan Vacheron Constantin’in İstanbul Butiği Nişantaşı’nda yeniden açıldı. Açılışta, “Métiers d’Art Les Univers Infinis, Métiers d’Art Florilège “PatrimonyTraditionnelle” ve “Malte”  koleksiyonları basına tanıtıldı.

Başarı dolu 258 yıllık geçmişiyle saatçilik tarihine adını yazdırmış, dünyanın en eski ve en prestijli saat üreticilerinden biri olan Vacheron Constantin’in butiği yeniden açıldı. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi Altın Sokak adresinde yer alan markanın butiğinde, yeni modellerin tanıtımı yapıldı.

Cenevre’deki tarihi Vacheron Constantin Maison’un estetik değerlerine sadık kalınarak dekore edilen butik sıcak ve rahat bir atmosfere sahip. Gözalıcı mimarisi, ahşap ve deriyle tamamlanan şık dekorasyonuyla güven duygusu veren, huzurlu bir ortam yaratılmış.

Duvarları kaplayan beyaz deri detaylar, yerdeki ithal mermerler ve iç mekanı dışarıdan tamamen izole eden, İstanbul illüstrasyonlu buzlu camlarla butik özgünleştirilmiş.

Açılışta, Métiers d’Art, Malte Tourbillon, Patrimony Traditionnelle, Patrimony Contemporaine Lady ve Malte Tourbillon koleksiyonlarından yeni modeller tanıtıldı.

Saat yapımevinin Métiers d’Art koleksiyonu, artık unutulmuş, çok eski zamanlara ait zanaatçılığı sürdürerek farklı dönemleri biraraya getiriyor. Métiers d’Art koleksiyonunda yer alan saatler geçmiş, bugün ve geleceğin kesişme noktasında yer alıyor.

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »