ULYSSE NARDIN “MARINE DIVER”

1 Temmuz 2015 17:41

Üstün performansı ile bir dalış saatine atıfta bulunacak tüm gereksinimleri karşılayan Marine Diver, 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliği gösteriyor. 

Otomatik kurmalı UN-26 kalibre ile güçlendirilen Ulysse Nardin Marine Diver, 42 saatlik güç rezervine sahip. Saat fonksiyonlarına ek olarak, saat 6 yönünde tarih göstergesi ve 12 yönünde güç rezervi göstergesi yer alıyor. Kauçuk kayışının 18 karat pembe altın ile gösteriş kazandığı Marine Diver, sağlam bir dalış enstrümanı olmasının yanı sıra sportif ve şık görünümüyle her kullanıma uygun.

Marine Diver hakkında her şey markanın saat 2 yönünde dikkat çeken çapa logosu ile hayat buluyor. Dalga motiflerinin dikkat çektiği, mavi ve siyah renkte kadran seçeneklerine sahip saatin aynı zamanda çerçevesi üzerinde de bu motifler ön plana çıkıyor. Saydam arka kapağında “Conquer the ocean”  yazılı tekne gravürü ise saatin deniz tutkusunu kanıtlar niteliktedir.

Üstün performansı ile bir dalış saatine atıfta bulunacak tüm gereksinimleri karşılayan Marine Diver, 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Kilitli tepesi ve arka kapağının yanı sıra iki yöne dönebilen çerçevesi ile dalış anında gerçekleşebilecek olası kazaları engelleyebilme özelliğine sahip. 44 mm çapındaki kadranında yer alan geniş saat göstergesi ile Marine Diver, kırmızı ve ışıklı çizgilerle donatılarak okunaklı bir görünümk kazanmıştır. Saat 6 yönünde yer alan büyük boy saniye göstergesi, bulanık derinliklerde bile saatin çalışması konusunda güven veren bir detay olarak dikkat çekiyor.

Kısa Haber, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »