ULTRA HASSAS LONGINES CONQUEST V.H.P.

9 Mayıs 2018 12:24

Mükemmel hassasiyeti, yüksek teknik özellikleri, sportif ve şık görünümü ile Conquest V.H.P., quartz teknolojisini Longines’in benzersiz zarafetiyle baştan yorumluyor.

Spor şıklığını Longines’in zarafetiyle donatmış Conquest V.H.P. daha ilk bakışta son derece hassas bir aksesuar olduğunu ortaya koyuyor. Kadranın üzerinde bulunan göstergeler kolaylıkla göze çarpıyor ve her biri rahatlıkla okunuyor. Longines’e özel geliştirilen mekanizma, analog bir saat için yüksek seviye hassasiyeti ve herhangi bir manyetik alana maruz kalma veya temas halinde GPD sistemi sayesinde ibrelerini sıfır konumuna getirme özellikleri ile benzerlerini geride bırakıyor. Olağanüstü çalışma mekanizmasını ortaya çıkaran bu cazip özelliklerine aynı zamanda uzun pil ömrü ve sonsuz takvim özellikleri de ekleniyor.

Çelik ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ve boyutla sunulan modeller hem teknik hem de dinamik estetiği bir araya getiriyor. Kronograf saat, dakika ve saniyeyi gösterirken; saat 3 yönünde 30 dakika sayacı, 9 yönünde 12 saat sayacı ve merkezde ise 60 saniye sayacı bulunuyor. Akıllı kurma kolu sayesinde daha sade devrelerin kullanıldığı modellerde, pil ömrünü gösteren iki farklı gösterge yer alıyor. Conquest V.H.P. kronograflar mavi, karbon, gümüş rengi ya da siyah kadran seçeneklerine sahip. Çelik, mavi ve siyah kauçuk kayışlar ise, bu özel saatleri eşsiz bir biçimde tamamlıyor.

BASEL 2018, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »