TUTKULARINIZI PAYLAŞIN: BUBEN&ZORWEG GRANDE PRIVATE MUSEUM

9 Haziran 2016 17:43

Özellikle saat sergi sistemlerinin güvenli sunumu üzerine muhteşem dolaplar sunan Buben&Zorweg , Grande Private Museum ile koleksiyonerleri daha da mutlu edecek.

Lüks dünyasının sırlarını en iyi şekilde saklamayı amaç edinen Buben&Zorweg,  Baselworld’de tanıttığı Grande Private Museum ile bu sefer saklananları  cömertçe  gözler önüne seriyor. Alman mühendisliğinin en usta ve  korunaklı şekliyle gözlerden uzak tutulan hazineler artık gün yüzüne çıkartılıp rahatlıkla dostlarla paylaşılabilecek.  Özellikle de ciddi olarak koleksiyonerlikle ilgilenenlerin çok hoşlanacağı ve içlerini daha da rahat ettireceği bir parça. Banka kasalarında ya da çok özel olarak saklanan nesneleri  soğuk yalnızlıklarından kurtarıp adeta hayatın yaşayan bir parçası haline getiriyor.

Buben&Zorweg, koleksiyoner müşterilerini ayrı olarak düşündü ve onlara evlerinde küçük bir müze açma imkanı sağladı. Private Museum modeli ile kıymetli olanlar hem sergilenecek hem de herkesten rahatlıkla korunacak. Tablodan özel ürünlere kadar her şeyi rahatlıkla sergileyebiliyor.

Sahip olduğu teknoloji, dünyanın en büyük müzelerinin güvenlik korunmalarını aratmayacak düzeyde. Özel kitleme sistemleri, parmak izi tanıma LED teknolojisi ile istenildiği anda şeffaf olabilen aynalı casus camı bulunuyor. Bu sayede istediğiniz anda serginizi açıp istemediğinizde de gözlerden uzak tutabileceksiniz.

Bu eşsiz model alman mühendisler tarafından 2000 saatten fazla bir sürede  araştırma ve geliştirmeye tabi tutuldu. Teknolojik olarak her detayı düşünüldü. 22 mm kalınlığında, 100 kg ağırlığında kurşungeçirmez camı, çok sessiz çalışan motoru ile içerisindeki hazineyi gösteriyor. Parçanın alt kısmı depolama yapabilecek  ve nem emen bir sistem ile tamamlanmış.

Manşet, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »