TÜM AYRINTILARIYLA CHOPARD L.U.C XPS Twist QF

13 Şubat 2020 15:45

Chopard L.U.C XPS Twist QF, 65 saat güç rezervi olan model sınırlı sayıda  250 adet üretildi. Fleurier Quality Foundation’un zorlu 5 farklı testi başarılı geçtiğinin ibaresini  “Qualité Fleurier” i kadranında taşıyor. Ayrıca COSC kronometre sertifikasına sahip tam donanımlı modelin kayışı  el dikişi ile taçlandı.

Chopard LUC XPS Twist QF, “Fairmined” beyaz altın kasaya sahip olan kol saatinin etik altından üretilmesi doğal yaşama karşı gösterdiği saygılı duruşunu ifade ederken, modelin anlamını daha da  arttırıyor.

Saatin 7 konumunda, Chopard LUC koleksiyonundaki Twist serisinin bir imzası olan asimetrik yerleştirilmiş küçük saniye alt kadranı yer alıyor.

Beyaz altın saat, dikey saten fırçalı kasasının kalınlığı 7.2 mm. Bileğe rahat oturmasını sağlayan boynuzları ve bezelinin özel bir parlaklık kazandırılan dokusu var.

Chopard LUC XPS Twist QF kadranın dört konumunda tepesi ve üzerinde modelin L.U.C. harfleri gravüze edildi.

Zamanı ifade eden indeksler ve ibreler için beyaz altın saat LUC XPS Twist QF modelinin zarifliğine uygun incelen dolphin şekil kullanıldı.

Chopard kendi yapımı 96.26-L calibre kendinden kurum mekanizması 3.3 mm kalınlığında ve 172 adet parçadan oluşuyor. 22K altın micro rotoru çift barelli ve böylece 65 saat güç rezervi sağlıyor.

Genel, HERITAGE, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »