TAG Heuer Formula 1 ile Tam Gaz

10 Ekim 2013 17:25

TAG Heuer Formula 1’in hızına kim yetişebilir? Otomotiv teknolojisinden ilham alan model, saat ve spor severleri zamanda son sürat bir yenilikle selamlıyor.

Farklılık ve farkındalık yaratmak 50 yıllık deneyimle birleşince ortaya nasıl bir eser çıkar?
Bu soru, TAG Heuer ustalığında cevap buluyor. Kendini daima yenilemesi ile bilinen ünlü saat devi, özellikleri ve kullanışlı yapısı ile TAG Heuer Formula
1 koleksiyonuyla kendi sınırlarını aşıyor. 2012 yılında bütünüyle yenilenen TAG Heuer Formula 1 saat serisini satışa sunan marka, profesyonel bir sporcunun zamanı kontrol etmek için ihtiyaç duyduğu her ayrıntıyı bünyesinde barındırıyor. Formula 1’den aldığı ilhamı, saat tasarımının ustalığı ile birleştiren koleksiyon; koyu renkli kasası, renk uyumu ve incelikli tasarımıyla oldukça göz alıcı. İlk olarak 1986 yılında tasarlanan koleksiyona 2012 yılı için tamamen yeni 18 model eklendi. Üstelik tasarımlar profesyonel sporcuların elinden çıkma özelliği ile de dikkat çekiyor. Öyle ki F1 takımı Vodafone McLaren Mercedes ile yürütülen tasarımlar, profesyonel sürücüler Jenson Button ve Lewis Hamilton tarafından da onaylandı. TAG Heuer Formula 1 Kronograf (42mm) Siyah ve Kırmızı Bezel Siyah ve kırmızının göz alıcı, yakıcı birlikteliği en estetik formuna bu modelle ulaşıyor. Kadranın tasarımını kuvvetlendiren en güçlü öğeler; saat, dakika, saniye ve 1/10 saniye sayaçları… Quartz mekanizmaya sahip saatin siyah kauçuk kayışı parlak çelik kilit mekanizmasıyla korunuyor. 200 metreye kadar su basıncına dayanıklı olması, saatte güvence isteyenler için önemli bir nokta. TAG Heuer Formula 1 Kronograf (42mm) Çelik ve Parlak Seramik Hem sayaçların hem tarih penceresinin aynı şekilde tasarlandığı model antrasit kadrana sahip. Göz alıcı gümüş taksimetre ve bezeldeki siyah, seramik modelin en önemli özelliklerinden biri. Görsel güzelliğin yanı sıra 200 metreye kadar su basıncına dayanıklılığı ve dişli çelik bileziği çifte güvenlik kıskacıyla korunması saatin tercih edilirliğini artırıyor.

Genel, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »