TAG HEUER, ÇOCUKLAR İÇİN YARIŞTI

20 Temmuz 2015 14:44

Sporla iç içe bir marka olan İsviçreli saat üreticisi TAG Heuer, Theodora Derneği’nin katkılarıyla, hastanede tedavi gören çocuklar yararına ünlü tenis şampiyonu Maria Sharapova ve başarılı genç Japon sporcu Kei Nishikori ile bir araya geldi.

İsviçre saatçiliğinin önde gelen temsilcilerinden TAG Heuer ve hastanede tedavi gören çocuklara bakım hizmeti sağlayan Theodora Derneği, eğlenceli ve özel etkinlik için bir araya geldi. Theodora Vakfı’nın katkılarıyla Champs-Elysées’deki TAG Heuer butiğin önünde, hastanede bakım ve tedavi gören çocukların yararına anlamlı bir tenis turnuvası düzenlendi. Markanın reklam yüzleri olan dünyaca ünlü tenis şampiyonu Maria Sharapova ve başarılı genç Japon sporcu Kei Nishikori, TAG Heuer’in çağrısıyla turnuvaya katıldılar. Düzenlenen maçı yöneten isim ise, tenis dünyasının ünlü hakemi Michael Chang oldu.

Çocuklar için yarıştılar…

Bu anlamlı günde alışılmadık bir turnuvada kıyasıya mücadele eden sporcular, sırasıyla butiğin ön camında yer alan hedeflere köpük toplarla vurarak en yüksek hedefi tutturmaya çalıştı. Etkinliğin moderatörü, dekatlon şampiyonu, TV yorumcusu ve Rolland Garros sunucusu olan Marc Maury idi. “Generosity Challenge” bağış kampanyası etkinliğinin finalinde TAG Heuer Fransa direktörü Mathieu Selzer, Theodora Vakfı’nın yöneticisi Emmanuelle Vedrenne’i 10,000 € değerindeki çeki vermek üzere meydana taktim etti.

 

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »