SWISSÔTEL RESORT BODRUM BEACH OTEL

3 Haziran 2015 09:50

Mitolojik hikayelere de esin kaynağı olan Ege kıyılarında, Swissôtel yeni bir sahil oteliyle konforlu ve lüks odaları, eşsiz plajı ve birbirinden lezzetli yemekleri ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Swissôtel Resort Bodrum Beach, dünya çapındaki Swissôtel Hotels & Resorts portföyünün en yenisi olarak, Haziran 2015’te Türkiye’de, Bodrum şehir merkezine kısa bir sürüş mesafesinde olan Turgutreis koyunda muazzam bir konumda bulunan özel bir sahilde kapılarını açıyor.

New York Times’da, ‘Türkiye’nin St.Tropez’i’ olarak adlandırılan Bodrum Turgutreis’de hizmet verecek olan Swissôtel Resort Bodrum Beach, 66 ferah misafir odası ve suit odası, aynı zamanda 72 özel hizmet sunulan rezidans ve villalarıyla, tanınmış bir Türk tasarım stüdyosu olan GAD International’dan Gökhan Avcıoğlu tarafından dizayn edildi. Avcıoğlu’nun yeşil taş ile kaplanmış cepheler yaratmak için dikey bahçeler kullanarak yapıyı doğa ile zekice bütünleştirmesi sayesinde, otelin geniş sınırları Ege kıyılarının inişli çıkışlı tabiatı ve Turgutreis’in narenciye bahçeleri ile içi içe geçiyor.

Tatil keyfi ikiye katlanıyor…

Nötr kum ve taş renkleri eşliğindeki Brezilya mavisi oniks, koyu mavi ve beyaz masif parke zeminlerle misafirlerin her daim deniz kenarında olduklarını hatırlamaları esas sağlanıyor. Otelin Genel Müdürü Emre Kocamustafaoğulları, “Misafirlerimiz, işlevsellik ve konforun bütünleştiği noktada kültürlerin buluşmasını ve aynı zamanda çağdaş bir ortamda yerel mirası deneyimleyeceklerdir. Kısacası, yerel Türk çekiciliği ile İsviçre kültürünü tadacaklar” şeklinde konuştu. Yapısal tasarıma örgülenmiş olan Bodrum yöresine özgü begonvil çiçekleri, seçkin ve modern bir iç mekan bahçe hissi veriyor.

Stüdyo ile kapalı ve açık yüzme havuzu tesisleriyle fitness merkezi şık bir ortam içinde sağlıklı bir yaşam için gerekli zemini hazırlamaktadır. Spa’da bulunan açık ve kapalı yüzme havuzu, jakuziler, buhar odası ve Türk hamamı dışında özel hamam ve bu özel hamamın içinde bulunan sauna ve spa süitleri de otelin farkını ortaya seriyor.

Pürovel Spa, etkili, doğal ürünleri ve türk ve yurtdışından gelen terapistlerin belli dönemlerde uygulayacağı Fizyoterapi masaj teknikleri ile misafirlerine benzersiz deneyimler sunmaya aday. Ayrıca, bölgenin iklimi rüzgar sörfü, dalış ve diğer su sporları için ideal koşullar sunuyor.

 

 

Kısa Haber, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »