SÜRMELİ HOTEL’ DE YENİ YIL

19 Aralık 2013 11:54

Sürmeli Hotel, Standart Oda ya da Red Suite ile yılbaşı gecesi romantik dakikalar vaat ediyor. Özel sauna ve jakuzi bakım seçenekleriyle tüm senenin yorgunluk ve stresinden arınarak yeni yıla Sürmeli farkıyla huzur içinde başlayacaksınız.

Surmeli Hotelİstanbul’un merkezi; Gayrettepe’de bulunan Sürmeli Hotel, 2013’ ü noktalarken yeni bir yıla keyif içinde başlamanız için, standart odalarında yılbaşı gecenizi en huzurlu şekilde geçirme fırsatı sunuyor. Sürmeli Hotel İstanbul’ da ikram kokteylinizi yudumlarken, sizin ve sevdiklerinizin ağzı tatlanacak. Odanıza gelecek meyve ve içecek ikramlarıyla geceniz daha da tatlanırken; Sürmeli Hotel’ in mis gibi kokan çarşaflarında ve yumuşacık puf yastıklarında farkında olmadan huzur içinde uykuya dalacaksınız. Yeni yılın ilk sabahında ise Sürmeli Hotel’ in usta ellerinden hazırlanan, zengin brunch ile yeni yıla benzersiz lezzetlerle başlayacaksınız.

Surmeli HotelDilerseniz Sürmeli Hotel İstanbul’ un Red Suite odasında romantik, unutulmaz ve özel bir yılbaşı gecesi de geçirebilirsiniz. Bir adet şampanya ve usta ellerin gala yemeğiyle, geceye romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. Yemeğin ardından, full mini bardan dilediğiniz içecekleri yudumlarken, sevdiklerinizle Sürmeli Hotel İstanbul’ un büyülü atmosferinde, yeni yılı rüya gibi karşılayabilirsiniz. Özel sauna ve jakuzi bakım seti seçenekleriyle  Red Suite’ de yeni yıla, iş stresinden arınarak, huzur ve rahatlık içinde başlamanın tadını çıkaracaksınız.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »