STİL SAHİBİ ERKEKLERE ‘CACHAREL’

15 Temmuz 2016 17:19

Seyahat etmeyi yaşam felsefesi haline getiren Cacharel erkeğinin valizi tatil için hazır! Cacharel, alternatif tatil seçeneklerinden tümü için stil sahibi duruşunu korurken konforlu olmayı da başaran kıyafet ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

Her türlü koşula uyum sağlayacak ayakkabılar, mikro desenlerin giyilebilir hale getirildiği t-shirtler, farklı renkteki derileri bir araya getiren kemerler, rahat kullanımlı pantolonlar, tatil valizinin vazgeçilmezi bermudalar ve şık mendiller Cacharel tasarımları arasında yer alıyor. Yaşamın her anından keyif almayı bilen Cacharel erkeğinin severek kullanacağı özgün tasarımlar, tatil konforundan ödün vermeden fonksiyonel ve şık olabilecek parçalardan oluşuyor.

 Şık ve fonksiyonel “Traveler” konsepti

Cacharel şıklığıyla dikkat çeken aksesuarları, şehirli erkeğin ihtiyaçlarına cevap verirken ‘’traveler’’ konsepti ile uyumlu olmalarıyla da dikkat çekiyor. Bir saatin iç mekanizmasını gösteren şekilde olanlardan damla şeklinde, canlı renkleriyle göze çarpan veya çatal iğne biçimindeki kol düğmelerine kadar birçok farklı tasarım Cacharel’in detayları nasıl incelikle işlediğinin göstergesi. Bunların yanı sıra daha klasik kol düğmesi tasarımlarını da koleksiyon içinde görebilmek mümkün.

Zamansız tasarımlarıyla deri cüzdanlar, örme detaylı kravatlar, tek renk veya farklı renklerin bir araya geldiği kemerler, doğayla uyumlu desenlerin işlendiği fularlar ve farklı tarzlara uyum sağlayan ayakkabı seçenekleriyle Cacharel, stil sahibi erkekleri detaylar ile tamamlamak için hazır.

Kısa Haber, MODA, MODA ERKEK

Related Posts

Comments are closed.

« »