‘Slimness Goal’de Hayat Var

10 Ekim 2013 14:59

Spa Cinq Mondes bünyesindeki yeni sağlık programı bütünlüklü, dengeli ve uzun ömürlü bir formülde üç temel beceriyi bir araya getiriyor. “Slimness Goal” krono-beslenme metoduyla bedeninizi yeniden keşfedip doğru beslenme alışkanlıkları kazanabilirsiniz.

İsviçre’nin Lozan şehrinde yer alan Beau Rivage Palace, hem mükemmel mimarisi hem de özel sağlık programları ile hizmet veriyor.Spa Cinq Mondes bünyesindeki  “Slimness Goal” krono-beslenme metodu, sadece ideal kilonuza yeniden kavuşmanız için değil, krono-beslenmenin nimetlerinden yararlanarak onu kontrol altında tutabilmeniz için de tasarlanmış sağlık programı.

 

Bir haftalık ya da yoğunlaştırılmış hafta sonu programını tercih ederek herhangi bir kısıtlama olmadan kilonuzu ve vücudunuzu yönetmenize izin veren yeni bir beslenme şekli keşfedebilirsiniz.

Programda, beslenme uzmanı ile konsültasyon, kişiye özel, canlandırıcı egzersiz programı ve Spa Cinq Mondesterapileri, metotlarının tanıtımı da yer alıyor. Çoğunlukla kilo kaybına odaklanan sınırlandırıcı diyetlerden son derece farklı bir biçimde zamanınızı özgün bir çevrenin yanı sıra,kendini yeniden tanımaya vakit bulacaksınız. Kulağınızda önemli tavsiyeler ve motive olmuş bir halde kapıdan çıkarken çok daha hafiflemiş hissedeceksiniz! Pratiği zevkle bir araya getiren bu formül kilo kaybetmek için harcanan yoğun çabanın azalmasını da öngörüyor. “Slimness Goal” – detoks ve vücudunuz için geliştirilmiş iyi hissetme etkisi arasında- Dr Delabos ve Dr Rapin tarafından geliştirilen krono-beslenme metodunu temel alarak ideal dengeli diyetinizi keşfetmenizi sağlıyor. Yiyecek alımında bir kısıtlamaya dayanmayan bir diyet olduğu için bu metot mahrumiyet hissini ve kaybedilen kiloların yeniden alınmasını önlüyor. Tam tersine kilo vermenize ve vücudunuzu şekillendirmenize katkıda bulunacak biçimde yiyeceklerle aranızda sağlıklı ve makul bir ilişki geliştirmenize yardımcı oluyor.Program Dijon Üniversitesi’ni bitiren ve bu metodun yaratıcılardan eğitim alan krono-beslenmenme uzmanı Patrick Leconte ile yapılan bir mülakatla başlıyor. Leconte herkesin yeme alışkanlıklarını, yaşam tarzlarını ve besinlerle kişisel ilişkisini kavrayıp anlamlandırıyor. Soru-cevap ve tartışma yöntemlerinin yardımıyla profilinizi çıkararak kişisel bir plan çiziyor.

 

YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »