ŞIKLIĞIN VE KALİTENİN ZAMANI YANSITAN BİLEŞİMİ KENNETH COLE NY

23 Ocak 2014 17:20

Giyimden aksesuara, ayakkabıdan parfüme kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan moda markası Kenneth Cole, modanın tüm branşlarındaki iddiasını saatte de sürdürerek seçkin ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Şeffaflık modası KenKC9115neth Cole  ile bileklerimizde yer almaya devam ediyor. KC2783 modelinde kadranı çevreleyen şeffaf daire bu model için özel olarak düşünülmüş. Swarovski taşlar, özel kasa tasarımı sayesinde rosegold ve metalin birlikte kullanıldığı  gövdeye  hareketli bir görünüm katıyor. Krokodil desenli deri kayışı ise bu görselliği zengin dokunuşlarla pekiştiriyor. Güncel ve zarif çizgilere sahip bu modelde beyaz ve kahverengi kadran tercihleri  deri veya metal bilezikle kombinleniyor.

Klasik çizgilerin hakim olduğu KC9115  modelinde kullanılan şeffaf detaylar Kenneth Cole’un dinamik çizgisini ortaya koyuyor. Kenneth Cole’un en gözde modellerinden biri olan KC9115 paslanmaz çelik kasası, paslanmaz çelik bilekliği, 5 ATM su geçirmezlik özelliği ile üstün kalitesini gözler önüne seriyor. Siyah ve füme kadran seçenekli multifonksiyonel bu model bileklerde maskülen bir zarafet yansıtıyor.KC2783

Genel

Related Posts

Comments are closed.

« »