SEYAHATSEVERLER İÇİN FREDERIQUE CONSTANT’TAN YENİ GMT SAATİ

8 Eylül 2017 11:11

Frederique Constant, seyahat etmeyi seven ve mükemmel bir GMT saatinin pratikliğini makul fiyata yakalamak isteyen kişiler için Classics Automatic GMT modelini satışa sundu.

İster bir havaalanının dinlenme salonunda olun ister bir iş toplantısında, Classics Automatic GMT size bir bakışta evinizdeki saati ve sizin için gerçekten önemli olan şeyleri hatırlatma özelliğine sahip. “İnsanların evi kalplerinin attığı yerdedir” deyişini desteklercesine bu GMT, geride bıraktıklarınızın size nerede olursanız olun eşlik edeceğini fısıldıyor.

Frederique Constant Classics Automatic GMT, özgün saat işçiliğini klasik görünümle tamamlayan bir stil sunuyor. Guilloche usulü dekore edilmiş zarif gümüş renkli kadran, üzerinde siyah baskılı Romen rakam dizinlerine sahip. Zamansız bir klasik tarza sahip akrep/yelkovan ile zamanı, tarih ve yerel saati kolaylıkla takip edebilirsiniz. FC-350 otomatik kalibre, tamamen Frederique Constant üretimi olan bir GMT modülüne ve 38 saatlik güç rezervine sahip. 42mm çapındaki kasanın hem çelik hem de pembe altın kaplamalı versiyonları mevcut olup arka kapağın camdan yapılış olması sayesinde makinenin işleyişi dışarıdan izlenebiliyor. Saatin bütünlüğü, koyu kahverengi ya da siyah deri kayış ile tamamlanmış.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »