ŞARAP TADIMI DOWN TOWN FOOD CLUP’TA

24 Nisan 2014 17:51

Armada Hayat Sokağı’ndaki RollHouse Plus bünyesinde bulunan DownTown Food Club, eğitim eşliğinde şarap tadım etkinliği düzenledi.

DownTown Food Club, düzenlediği keyifli şarap tadım etkinliği ile Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Organik olarak yetiştirilen üzümlerden elde edilen enfes tatları ünlü isimlerle buluşturan DownTown Food Clup, LA Şarapçılık İç Anadolu Bölge Satış Müdürü Adil Peker’in sunumu ve anlatımıyla keyifli anlara ev sahipliği yaptı. DownTown Food Club’un efsanevi lezzetleri ile özel tatları buluşturan gece, organik olarak üretilen şarapların özelliklerinin anlatımı ve tadımı ile son buldu.

ALDEA FÜSUN DAĞLI,SİBEL ARDA ALMİLA,ALİ DOĞAN.JPG AYLİM SAYER,ZEYNEP BORA.JPG BERİL ÇAVUŞOĞLU ELİF AKAN 2 ELİF AKAN 2 ELİF AKAN ELİF-VOLKAN AKAN FUNDA BEKİŞOĞLU,BEGÜM AKIŞ. DOWN TOWN FOOD CLUP KÜBRA DEMİRCAN,ADİL PEKER,FİLİZ ATEŞ. TAR İŞLERDOWN TOWN FOOD CLUP DOWN TOWN FOOD CLUP DOWN TOWN FOOD CLUP DOWN TOWN FOOD CLUP KÜBRA DEMİRCAN,ADİL PEKER KÜBRA DEMİRCAN MELTEM BENGİ NERMİN KILINÇARSLAN İREM KILIÇ SİBEL-GÖKMEN ÖZDOĞAN

YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »