ROLEX’TEN EN ÇOK BEĞENİLEN MODELLER:Lady Pearlmaster ve LadySertie

15 Haziran 2013 10:22

Baselworld 2013’ün kadınlar tarafından en çok beğenilen modelleri Rolex’e aitti. Rolex, fuarın bu yıl daha yenilikçi ve etkili olduğunu vurgularcasına, Lady Pearlmaster’ve ‘Lady Sertie’gösterişli tasarımları ile saat dünyasının beğenisini kazandı.

2 Day-Date_Sertie_Everose_gold‘Lady Pearlmaster’ve ‘Lady Sertie’…Kadınlara şıklık ve zerafetin diğer adını fısıldarken, uzman saatçilik anlayışı ve güzelliğiyle de gönülleri fethetti. Markanın tasarımındaki farklı estetik anlayışı, kasasının her noktasına yansıyor adeta. İlk görünüşlerindeki zarif ve kırılganlık duygusu, modelleri incelendiğinde yerini bir kadının koluna fazlasıyla yakışacak sağlamlığa bırakıyor. Bu yıl Rolex, ‘pembe altınlı’ kadınlar yaratmak istiyor ve pembe altının tasarım kombinasyonları ile kesinlikle kusursuz beğeniyi hedefliyor.

Işıltısız Işıltı Sevenler için ‘Lady Sertie’

Daha sade-şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak ‘LadySertie’ tarzından ödün vermeyerek, tüm dikkatleri üzerine çeker. ‘Lady Pearlmaster’ ile aynı güvenilirlik ve başarı testlerinden geçen saat, Rolex’in sade şıklığıyla ile bileğinizi kavrayacak. Pembe altın görünümü ve saat 3 göstergesindeki tarih penceresiyle, tüm zamanı çekip kontrol etmenizi sağlarken, bilezik bölümündeki abartısız tasarım, asil bir duruş sergileyecek. Çerçevesinde yer alan mücevher zenginliğiyse hayatı hissetmenize olanak tanırken, Lady Sertie özel su geçirmezlik sistemi sayesinde ise zaman vazgeçilmez kılınacak…

Pearlmaster, çerçevesinden başlayarak bileziğine kadar inen mücevher zenginliğiyle, her bölmesi üzerinde durduğu önemi hissettiriyor. Saat, 18 ayar kırmızı altın kasa ve bileziğe sahip. Rolex’in kendi özel atölyelerinde işlenen bu zarif parlak elmas seti, 18 ayar beyaz altın çerçeve ile bilezik bağlantılarını özenle süslüyor. Ayrıca Elmas Rolex, içerisinde pembe-altın renginde lotus çiçeği motifini ağırlıyor. Saatin suya dayanıklılığı 100 metre olup, bu özelliğiyle, sağlam ve zarif bir görüntüye kavuşuyor. Üzerindeki yumuşak hatlar ve katı bağlantılar ile güven ve kalite hissini tazeleyen model, tüm Rolexler gibi, 2235 sertifikalı olup, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) Testleri’nden başarıyla geçmiştir. Pearlmaster, şık ve fonksiyonel yapısıyla, gizli bir ‘CROWNCLASP’ ile donatılmış olup, en yüksek kalitede elmas seti ve ara bilezik bağlantılarını içerisinde barındırıyor. Çerçevesinde kullanılan 18 ayar beyaz altın, saatinizi otantik bir havaya sokarak, son bir kadınsı dokunuş sağlıyor… Güvenlik patentli ‘TWINLOCK’ çift su geçirmezlik sistemi ile donatılan saatin, 3 konumunda ‘CYCLOPS lens’ ile kristal ve çizilmez bir safir hemen gözünüzü alabilir. Kendinden kurmalı mekanik hareketi ise tamamen Rolex tarafından geliştirildiğinin ve üretildiğinin bir göstergesi. Rolex’in tasarım ve kaliteli üretim anlayışı ileyaratılan model, meraklıları için büyük bir hassasiyete sahip olduğu için güvenirliliğini kazanacak.

HABER

Related Posts

Comments are closed.

« »