MirandaKerr

ROBERTO BRAVO ANTALYA’DA PODYUMDAYDI

18 Ocak 2014 13:34

Dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo’nun, Antalya’da gerçekleştirilen defilesinde Miranda Kerr’in taktığı 3 milyon dolarlık sete 4 milyon dolar teklif geldi.

Dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo, Antalya’da gerçekleştirdiği defileyle dikkatleri üzerine çekti. 5 bin kişi tarafından izlenen defilede, dünyaca ünlü top model Miranda Kerr, Roberto Bravo’nun özel tasarımıyla şov yaptı.

Defile sonrası Miranda Kerr‘in tanıtımını yaptığı, üzerinde 2014 adet özel kesim pırlanta bulunan set için 4 milyon dolar teklif edildiğini belirten Roberto Bravo yetkilileri, “Miranda Kerr’in podyumda taktığı seti beğenen Azeri aslılı bir işadamı koleksiyonu satın almak istediğini belirtti. Konsept tasarım olduğunu söyleyerek seti şu anda satamayacağımızı belirtince seti çok beğendiğini ve almak istediğini belirterek 4 milyon dolar teklif etti. Defilede tanıttığımız bir ürünün izleyiciler tarafından yoğun ilgi görmesi ve beğenmesi bizi çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

 

Defilede tanıttığımız bir ürünün izleyiciler tarafından yoğun ilgi görmesi ve beğenmesinin Roberto Bravo adına çok sevindirici olduğunu belirten firma yetkilileri, “Miranda Kerr’in taktığı konsept tasarımımızı başta İstanbul’daki Aqua Florya ve Brandium AVM’lerde yer alan mağazalarımız olmak üzere Türkiye’deki ve dünyadaki mağazalarımızda sergileyeceğiz” dedi.

Roberto Bravo’nun tasarımcılarının 3 ay süren yoğun çalışması sonucunda tasarlanan sette, 2014 adet mükemmel kesim pırlanta kullanıldı. Miranda Kerr’in podyumda taşıdığı set, kullanılan pırlantalar ve özel işçiliği ile izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Set, defile süresince özel güvenlik önlemleriyle korundu.

Manşet, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »