RAYMOND WEIL, UNIVERSAL MUSIC İLE İŞBİRLİĞİ YAPTI

28 Mart 2016 14:06

Dünya müzik endüstrisinin lideri Universal Music ile anlaşan Raymond Weil, bu işbirliğiyle ilham kaynağını onurlandırırken aynı zamanda tüm müzik türlerini de desteklediğini duyurdu.  

Raymond Weil’in dünya müzik devi Universal Music ile yaptığı işbirliğiyle isteyen herkes, Universal Music’in her biri star olmuş sanatçılarını ve etkileyici markalarını dinleme fırsatına sahip oluyor. Bu benzersiz işbirliğiyle Universal Music, İsviçreli saat üreticisi Raymond Weil için özel olarak yarattığı bir platformdan dijital müzik yayını gerçekleştiriyor.

Raymond Weil’in CEO’su Elie Bernheim işbirliğiyle ilgili,“Dünya müzik piyasasının lideri Universal Music ile bu olağanüstü ortaklığa imza atmaktan ve adımızın böyle bir markayla yan yana olmasından dolayı çok mutluyuz. Raymond Weil her zaman tüm müzik türlerini destekleyen bir markadır. Bu özel hizmet kanalıyla müşterilerimize en iyi müzik sanatçılarına erişim imkânı sunarken tartışmasız bir değer katıyoruz.” dedi.

Raymond Weil’a özel kurulan bir radyo istasyonu, markanın 40.yılına atıfta bulunan 40 şarkılık bir listeyi web sitesini ziyaret eden herkese ücretsiz olarak sunuyor. Raymond Weil’in sitesine yapılan üyelik sonrası ise, içeriğinde reklam yer almayan ve yüzlerce şarkının bulunduğu özel listelere erişim imkanı sağlanıyor. Raymond Weil saat sahipleri için ise, ek çalma listelerine ve editoryal içeriklere sınırsız erişim hakkı bulunuyor. RW saat sahipleri bu sitedeki konser videolarında, çığır açan performansları ve efsanevi konserleri sırasında müzik ikonlarını canlı olarak izleme şansını da yakalıyorlar. Bunlara ek olarak RW saat sahiplerine, hayranı oldukları sanatçılarla tanışabilme, sıra dışı konserlere bilet bulabilme ve özel koleksiyon albümlerine sahip olabilme fırsatı da sunuluyor.

Universal Music İş Geliştirmeden Sorumlu Başkanı Olivier Robert- Murphy ve Universal Music & Brands Direktörü Adrien Garrault ise, “Saat yapımcılığı; dakiklik, armoni, elegans, zevk sahibi olma, trendleri belirleme, baba mesleğini icra etme ve inovasyonla ilgili bir iştir. Bu sebeple, Raymond Weil ile işbirliği yapmaktan ve müzik konusunda aynı tutkuyu paylaşıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” diye açıklamada bulundular.

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »