‘RAYMOND WEIL’ ÇIRAĞAN’DA ANILDI

18 Mart 2015 12:13

Raymond Weil markasının kurucusu ve Onursal Başkanı Raymond Weil, ölümünün 1. yıl dönümünde markanın distribütörlüğünü yapan Günsal Saat tarafından Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen basın lansmanı ile anıldı. 

İsviçre’nin ünlü saat markalarından Raymond Weil markasının kurucusu ve Onursal Başkanı Raymond Weil, ölümünün 1. yıl dönümünde kendisine özel tasarlanmış ve sadece 100 adet üretilen özel saatin de tanıtıldığı basın lansmanı ile Çırağan Palace Kempinski’de anıldı. “Maestro Mr.Raymond Weil’’ Türkiye’de sadece 5 noktada satışa sunulacak.

70’li yılların sonunda markaya adını veren kurucusu Raymond Weil dünyaca ünlü bu saat markasını yarattı. Raymond Weil ileriyi gören, ufku geniş ve üretken bir insandı. Kurduğu şirket yaklaşık 40 senelik dönemde uluslararası bilinirlik kazandı. Raymond Weil markası, Raymond Weil’in ailesine kalan bir miras. Ölümünden sonra şirketin CEO’su olarak göreve getirilen torunu Elie Bernheim da bugün şirketi tıpkı Raymond Weil gibi cesur ve bağımsız ruh ile yönetiyor.

Raymond Weil saatleri; yüksek kalite, güvenirlik ve İsviçre saat yapım geleneğine sadık kalınarak tasarlanıyor. Maestro Mr. Raymond Weil modeli de geleneğine saygı duyan ve hayatını mesleğine adayan Raymond Weil’in anısına özel olarak tasarlandı.

Raymond Weil’in Türkiye Distribütörü Günsal Saat Yönetim Kurulu Başkanı Güneş Hüner ve Genel Müdür Mehmet Salt’ın ev sahipliğinde yapılan lansmanda tanıtılan Maestro Mr.Raymond Weil modeli, COSC Sertifikalı ve 100 adet üretildi. Bu özel saat, 45 mm çapında 18 ayar rose altın cazibeli kasası, gümüş kadranı ve takometrik ölçekli yuvarlak bezeliyle dikkat çekiyor. Mavi renkteki saat göstergeleri ile orijinalliğin yanında zarif bir görünüm sunan modelin kadranında saat 3 yönünde saniye göstergesi, 6 yönünde çift zaman göstergesi, 9 yönünde dakika göstergesi ve saat 12 yönünde ise Raymond Weil’in imzası yer alıyor. Saatin kahverengi deri kayışı ve kadranı, kasası ile muhteşem bir uyum oluşturuyor. 42 saat güç rezervli mekanik makinenin COSC Sertifikalı Kronometresi bulunuyor.

3-RAYMOND WEIL-MAESTRO MR.RAYMOND WEIL-49

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »