Pırlanta Değerinde Annelere Özel MICHEL HERBELIN

4 Mayıs 2015 17:55

Fransız zarafeti ile İsviçre’nin saat konusundaki üstün teknolojisini birleştiren dünyaca ünlü saat markası Michel Herbelin, zarifliği ve şıklığı ön plana çıkaran modelleri ile anneler gününü kutluyor.

Fransızların lüks ve zarif tasarım anlayışını yansıtan dünyaca ünlü saat üreticisi Michel Herbelin, yaklaşan Anneler Günü nedeniyle üç farklı şıklıkta hediye alternatifi sunuyor. Cables serisi ile pembe altının kibarlığını, Antares Bracelets Interchangeables serisi ile renklerin canlılığını ve Epsilon serisi ile pırlanta ışıltısını annelerin kollarında eşsiz bir hediyeye dönüştürüyor.

Cables serisi, gümüş ve pembe altının ışıltısını sedef kadranlar ile birleştiriyor. Şık tasarımı ile zarafeti yaşam tarzı olarak benimsemiş anneler için vazgeçilmez bir aksesuar haline geliyor. Antares Bracelets Interchangeables serisi safir camı, su geçirmez özelliği, birbirinden farklı kayış alternatifleri ile modayı yakından takip eden annelerin favorisi olarak sunuluyor. Serinin tüm modelleri, biri turuncu, diğeri lacivert çift dolamalı kayış ile birlikte satılıyor.

Işıltısının ve güzelliğinin yanı sıra sağlamlığı ile de eşsiz olan pırlantalar Epsilon serisinin kadranını süslüyor. Michel Herbelin Epsilon serisi, saten kayışı ile tercihini sadelikten yana kullanan annelere hitap ediyor.

Antares Bracelets Interchangeables

ANNELER GÜNÜ, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »