PARMIGIANI FLEURIER “TONDA POMELLATO” İLE SIHH’DE

28 Ocak 2014 13:05

Kadın saatine farklı estetik detaylar katmayı seven marka Parmigian Fleurier, ünlü mücevher markası Pomellato ile yaptığı tasarım işbirliği ile muhteşem turkuaz renkli kadranlı Tonda Pomellato’yu yarattı.

[KGVID width=”717″ height=”538″]http://www.smluxuria.net/video/FILM-MESUREETDEMESURE-ENG.flv[/KGVID]

Arabesque dial İtalya’nın en prestijli mücevhercisi Pomellato ve lüks saat markası Parmigiani Fleurier, alanlarındaki başarılarını bir iş birliğiyle taçlandırdılar ve Pomellato modelini yarattılar. Alışılagelmiş fikirlerin dışına çıkıp, tasarımlarında daima yenilikçi bir yaklaşım sergileyen bu iki ünlü marka, Tonda Pomellato ile kadın saatlerine yeni bir boyut kazandırdılar.

Parmigiani’nin ikonik modeli PF701 kalibreli Tonda 1950’nin turkuaz kadranından esinlenilerek tasarlanan modelin 39 mm’lik pembe altın kullanılan süper ince kasasının çerçevesi 1,0850 karat 112 adet pırlantayla bezendi. Ayrıca 1950 sayısının özel bir anlamı da var: Michel Parmigiani’nin doğum yılını simgeliyor.

Parmigiani Fleurier ve Pomellato’nun “detaylardaki kusursuzluk arzusu” ile yarattıkları Parmigian Fleurier,  SIHH 2014’ün merakla beklenilen yeniliklerinden biri olarak bu yılın en güzel modelleri arasındaki yerini şimdiden aldı.

 

SAAT, SIHH, VIDEO

Related Posts

Comments are closed.

« »