Parmigiani Fleurier’den Ekstra İnce “TONDA 1950 SQUELETTE”

2 Aralık 2014 17:15

Parmigiani Fleurier’nin “Squelette” serisi olan Tonda 1950 Squelette, ekstra ince özelliği ve karmaşık mekanizması ile zamansız bir güzelliği yansıtıyor.

TONDA 1950 SQUELETTEPF705 kalibre mekanizmasının kafes işi ile geliştirilen Tonda 1950 Squelette, Parmigiani Fleurier’nin ana felsefesinde yer alan titiz el işçiliğiyle üretildi. Tonda 1950 Squelette; iskelet mekanizması, ekstra ince özelliği ve sade çizgileri ile dikkat çekiyor.

Platinyum micro-rotorunun ön yüzeyinden görülebildiği Tonda 1950 Squelette, Parmigiani DNA’sının parçaları olan ikonik göstergelerle tasarlanmıştır.  Sarmal kesimli rotora gönderme yapan model, ayrıcalıklı motiflerle sergilenen mekanizması ile fark yaratıyor.

Tonda 1950 Squelette, safirden yapılmış kadranı ile mükemmel görünmezliği yakalamaktadır. Parmigiani Fleurier logosunun yer aldığı ve mekanizma ile kadranı birleştiren bölümü ise saatin tek metal kaplı yeri olarak dikkat çekmektedir.

TONDA 1950 SQUELETTETonda 1950 Squelette’in erkek versiyonunda tüm mekanizmanın ve teknik hünerlerin sergilenmesine vurgu yapılırken, kadın versiyonunda öne çıkan buzlu kadran ile saate yarı saydam ve sisli bir görünüm kazandırılmıştır.

Siyah ve bronz Hermès kayışa sahip Tonda 1950 Squelette’in erkek modeli beyaz ve pembe altın versiyonlarında sunuluyor. Kadın modelinde dikkat çeken beyaz ve pembe altın pırlantalı versiyonu, kırmızı ve ip Hermès kayışla tamamlanmaktadır. Detaylara verdiği önemle dikkat çeken marka Parmigiani Fleurier, tüm tasarımlarında aynı değerleri göz önünde bulunduruyor.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »