PANARAI’DEN İKİ YENİ MODEL

11 Ağustos 2013 11:50

Panarai’nin belirgin özellikleri onu diğer saat modellerinden daha da farklı bir konuma oturtuyor.  Özellikle, Officine Panarai yeni modellerini oluştururken, aşırı derinliklerde mükemmel çalışabilen komplikasyonlar üretmişler.

PANARAI LUMINOR SUBMERSIBLE 1950 2500 m 3 DAYS AUTOMATIC TITANIO- 47 MM

Yeni Luminor Submersible 1950 2500 m Days Automatic Titanio modeli ile denizcilik konusunda uzun bir geçmişi olan geleneğine devam ediyor.  Luminor 1950,  47 mm titanyum kasaya sahip. Panarai’nin diğer modellerinde olduğu gibi, kullanım rahatlığına maksimum dikkat edilmiş. Anti alerjik ve çok hafif. Kadranın güzelliği safir kristal ile korunuyor. 500 adet ile sınırlı olarak üretilen model  kauçuk kayışı ile makulen görüntüsü arttırılmış. Otomatik mekanik mekanizmaya ve 3 saat güç rezervine sahip. 2 adet yay tamburu gücünü daha da arttırıyor. Siyah kadranı üzerinde,   takvim saat 3, saniye ise saat 9 konumunda  yerleştirilmiş. 250 bar suya dayanıklı.

PANARAI Luminor 1950  Regatta  3 days Chrono Flyback  Titanio

Yat yarışları için geleneksel  tasarımlarından farklı bir ayrıntı yakalamış. Otomatik mekanizmalı kronograf ve 3 gün güç rezervine sahip. Özellikle geri sayım fonksiyonları yat yarışlarına uygun olarak tasarlandı. Saat 4 konumunda bulunan kavuniçi buton ile geri sayımı programlanabiliyor. Örneğin 10 dakikalık bir geri sayım istiyorsanız saat 10 konumundaki “s” düğmesine basarak başlatılıyor. Kronograf ibreleri birbirinden rahatlıkla ayırt edilecek kadar farklı. Renkleriyle de bu farklılığa katkı sağlanmış.  47 mm titanyum kasaya sahip. Hafif, güçlü ve alerji yapmayan materyallerden üretilmiş. 100 metre su geçirmezlik özelliğine sahip. Otomatik mekanik mekanizması ile Panarai’nin çağdaş bir modeli sözünü hakkediyor. Kasa arkası safir kristal ve yansıtmayan cam ile kaplı.

Kısa Haber, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »