Artelier Translucent Skeleton

Oris’in İç Dünyası Gözler Önünde: Artelier Translucent Skeleton

23 Ocak 2014 17:24

Estetiği yaşam biçimi haline getirenler için üretilen Artelier Translucent Skeleton, Oris’in başarılı saatçilik serüvenine atılan bir imza adeta.

Artelier Translucent Skeleton 

İsviçreli saat üreticisi Oris, tasarımlarına büyük bir ustalıkla yansıttığı tecrübesini Artelier Translucent Skeleton ile sürdürüyor.  Saatlerinin içinde yer alan makinelerin en az kasaları kadar kusursuz olmasına önem veren marka, bu çarpıcı modelinde kadran altında gerçekleşen karmaşık süreci büyük bir özgüvenle gün yüzüne taşıyor.

Görünür dişli hareketi

Çok parçalı paslanmaz çelik kasası ve her bir dişli hareketi görünür olan bu iddialı saat, kusursuz bir dengeyi yansıtıyor. Özel olarak tasarlanmış koyu renk ibrelere sahip olan Artelier Translucent Skeleton’un saydam mineral camı, kadranın daha net okunmasına olanak sağlıyor.

Estetiği yaşam biçimi haline getirenler için üretilen bu elit saatin; croco deseni, siyah dana derisinden kayışı ve paslanmaz çelikten tokası ise adeta bir ressamın eserine yaptığı son zarif dokunuşlar olarak göze çarpıyor. Model 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip.

Artelier Translucent Skeleton

 

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »