OMEGA’DAN TRESOR KOLEKSİYONU LANSMANI

11 Mayıs 2018 11:30

Omega, yenilenen Trésor koleksiyonunu, iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı görkemli bir davet ile tanıttı.  

Omega, çok çeşitli malzeme ve renk yelpazesinde sunulan yeni De Ville Trésor koleksiyonunu özel bir davet ile tanıttı. Armaggan Bosporus Suites’de gerçekleşen davete Jülide – Mehmet Ali Berkman, Sibel Kerimoğlu, Şule Argüder, Zeynep German, Gilman Karadeniz, İpek Köse, Tülin Kartoz,, Filiz Bulutçu, Müge Sırmabıyık, Nesligül Aksoy, Nuray Fenercioğlu, Ayla Öztürk, Burcu Şendir, Ece Vahapoğlu,  İlkem Öztürk,  Sedef Baran, Şahnaz Çakıralp gibi isimler katıldı.

Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm ve 36 mm ebatlarında ince kasası ve kasanın iki yanında kavisli şekilde uzanan pırlanta dizisi ile fark yaratıyor. Saatin tepesinin içerisine yerleştirilen pırlanta detayı dikkat çekerken; pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılan ve beş Omega logosunun birleşimiyle oluşturulan çiçek motifleri yer alıyor. Trésor aynı zamanda, lake kadranını zarifçe çerçeveleyen, düz veya kabartmalı Roma rakamları ile dikkat çekiyor.

Omega, her Trésor modelinin kasa arkasına “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı kapak kullanıyor. Kapağın altında ise, Omega kalibre 4061 yer alıyor.

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »