ODANIZDAN HAVUZA CORNELIA DE LUXE “GÖL EVLERİ”,

14 Temmuz 2014 17:59

CORNELIA DE LUXE “GÖL EVLERİ”, BAHÇE İÇİNDE, HAVUZ ÖNÜNDE..

Türkiye’nin Tatil Cenneti Antalya Belek’de denize sıfır konumda bulunan Cornelia De Luxe Resort Otel, sizi suyun dinlendirici etkisiyle buluşturan özel mimarisi, her zevke cevap veren zengin konaklama seçenekleri, eşsiz hizmet kalitesi ile unutulmaz bir tatil sunuyor. Cornelia De Luxe Resort, bahçe içinde yeşillikler arasında konumlalan Göl Evleri, odanızdan havuza direkt bağlantısıyla sizi gün boyu su’yla buluşturuyor.

Cornelia De Luxe Resort oteli farklı kılan dört yanı suyla ve yeşil bahçelerle kaplı muhteşem manzarası, tatilinizi hayal ettiğinizin çok ötesinde keyif dolu bir deneyime dönüştürmek için çalışan insanlar, yeşilin huzur veren tonları ile içinizi rahatlatan samimi, ferah, şık bir ortam.. Sohbetin tadına varabileceğiniz rahat köşeleri, deniz, havuz ve bahçe manzaralı ana binasının yanı sıra özel bir alanda konumlanan ve odanızdan havuza girmenize olanak veren eşsiz yeşil manzarasıyla “Göl Evleri”, zengin çeşitlilik sunan Açık Büfe restoranı ve İtalyan, Akdeniz, Türk, Uzakdoğu, Fransız mutfaklarından seçkin örnekleri ile 5 değişik A’la Carte Restoranı ile Cornelia De Luxe’de tatiliniz bir keşif macerasına dönüşüyor.

Cornelia De Luxe Resort Hotel’in neredeyse tüm odaları deniz manzarasına sahip. Cornelia De Luxe Resort, otel konforunu özel bir villada yaşamak isteyenler içinse ‘’Göl Evleri’’ni hizmete sunuyor. Türkiye’nin ilk Göl Evleri, villalardan çıkılabilen özel iskelelerle havuza bağlanarak, günün her anı yüzmek için bulunmaz bir fırsat oluşturuyor.  Mavinin, yeşilin çevrenizi sardığı, sularla çevrili, özel iskelelerle havuza bağlanan bu evlerde tatil yapmaktan büyük keyif alacaksınız.

Kısa Haber, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »