Mücevherin Başyapıt Markası Stefhan Hafner

10 Ekim 2013 16:39

Baselworld 2013’de Stefan Hafner ailesi olağanüstü bir yaratıcılıkla karşınıza çıkıyor!

Marka, eşsiz koleksiyonlarından bazılarını genişleterek, en çok satan ürünlerini ise yeniden işleyerek, farklı bir biçimde yorumladı. StefhanHafner’ınAngelica, 1.000 Volte, Dalida, Promise ve Acqua Koleksiyonlarını yeni dokunuşlarla daha ‘sizin’ bir hale getirdi.

Yeni Angelica Koleksiyonu çiçek ve doğa dünya ilham almış. Bu koleksiyon saray satırlarını birleştirilirken, saf ve kadınsı güzelliği vurgular. Koleksiyona özel mücevherler; markanın tüm zamansız zarafet ve şıklık ifadeleriyle eşleşirken; kolye, bilezik, yüzük, küpe ile hayat bulur.

  • ANGELICA Bileklik

Beyaz altın ve elmasların kullanıldığı bileklik, parıltınızı arttırarak, sahip olduğunuzun ötesinde bir görüntü sergiler.

  • ANGELICA Küpe

Yeniden yorumlanan Angelica Koleksiyonu’nun küpelerinin elmas ve yakutların beyaz altın üzerine işlenmesiyle birlikte, yenilenmenizi ve lüksün eşsiz konforunun kapılarını aralayacak.

  • ANGELICA Kolye

Beyaz altın üzerine farklı bir teknikle uygulanan yakut ve elmasların yerleştirilmesi ile kalbinizin daha farklı attıracak bir parça.

  • ANGELICA Yüzük

Elmas ve yakutun beyaz altın yüzük üzerine işlenmesiyle birlikte, dokunuşlarınızı değiştirecek yüzük ile hayata yeniden tutunacaksınız.

MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »