Moskova Balesi, Lazzoni Desteği ile New York Sahnelerinde

18 Aralık 2014 16:15

Çağdaş mobilya anlayışını sadece Türkiye’de değil Amerika kıtasında da sunan Lazzoni, Chelsea’deki mağazasında dünya çapında bir sanat buluşmasına ev sahipliği yaptı.

FINDIKKIRAN BALESİFındıkkıran Balesi her yıl bir Noel geleneği olarak New York’ta sahneleniyor. Temsilin bu yılki sponsorlarından Lazzoni Mobilya, Chelsea’deki mağazasında bir davet verdi. Davette; tasarım dünyasının ünlü isimleri, Grammy ödüllü ünlü şarkıcılar, Amerikan ve Türk iş dünyasının temsilcileri ile efsanevi Moskova Balesi’nin sanatçıları bir araya geldi. Dünyanın en saygın bale topluluklarından biri olarak kabul edilen Moskova Balesi’nin sanatçıları temsil öncesindeki davete kostümleriyle renk kattı.

New York Başkonsolosu Ertan Yalçın ve eşi Başak Yalçın, Başkonsolos Yardımcısı Reyhan Özgür ve eşi Ceren Özgür, MFI adlı fonun kurucusu ve Türk-Amerikan Derneği’nin Başkanı Murat Köprülü, Sarar Giyim’in ABD temsilcisi Tunç Hepgüler; ünlü tasarımcılar Michael Aiduss, Joe Gandarillas; ünlü şarkıcı Ryan Leslie; New York ve çevresinde yaşayan Türk ve Amerikalılar davete katılanlar arasındaydı.

Manşet, SANAT

Related Posts

Comments are closed.

« »