Moda ve Stilin Yeni Adresi “FASHIONTALKS”

14 Ocak 2015 13:56

Moda ve stil üzerine fotoğrafların paylaşıldığı “Fashiontalks” sosyal platformu, 48 saatte en çok indirilen Apple aplikasyonu oldu.

etel baler - melih hermanEtel Baler’in hayata geçirdiği, moda ve stil üzerine fotoğrafların paylaşıldığı yepyeni bir sosyal platform olan “Fashiontalks”un tanıtım davetine cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Ayşin Ekşioğlu ev sahipliğinde düzenlenen davet, 10 Karaköy A Morgans Original’da gerçekleştirildi.

Etel Baler ve kardeşi Merih Herman yepyeni aplikasyon olan “Fashiontalks” ile ilgili davetlilere ayrıntılı bilgi verdi. Fashiontalks’ta kullanıcılar, arkadaşlarının veya ünlülerin üzerinde gördüğü kıyafetlerin markalarını, anında tek tık ile öğrenebilecekler. Ayrıca kullanıcılar kendi stillerini ve kombinlerini kolayca yükleyip, dünyanın dört bir yanından moda severlerle ve arkadaşlarıyla paylaşabilecekler.

Dünyanın farklı ülkelerinden editörleri, bloggerları, trendsetterları ve moda severleri bir araya getiren Fashiontalks davetine; Tansa Mermerci, Nina Rodrik, Şükran Güzeliş, Ayşe Kucuroğlu, Mahrube Gürkan, İpek Köse, Siren Ertan, Begüm Tacir, Berrin Okçu, Hülya Kalyoncu, Reyhan Göksu, Nazlı Sert, Begüm sel, Rengin Atik, Aslı Tacir, Yasemin Acar, Deniz Berdan, Burcu Hanif, Tuana Saygı, Sitare Akdilek, Tuğba Coşkun, Ayşenur Aksoy, Elif & Gülseren Eren, Tolga Sezgin, Ayten danışman, Güliz Onursal, Elif Gönlüm, Ayşegül Uluç, Indra Taşpınar, Pelin Kaya, gibi isimler katıldı.

 

DENEME, Manşet, MODA

Related Posts

Comments are closed.

« »