MESSIKA VE MARIO SORRENTI İŞ BİRLİĞİ

10 Temmuz 2015 11:05

Messika, yenilikçilik, kural tanımazlık ve deneyim kavramları ile, geleneksel mücevherciliğin kurallarını yıkarak kendi özgün stilini biçimlendiriyor. Messika, bu anlayış üzerine inşa ettiği ve Mario Sorrenti ile iş birliği yaparak hazırladığı yeni reklam kampanyasını sundu.

Dergilerin moda sayfalarında çekimleri sık sık yer alan fotoğrafçı, kendi cesur tarzı ile koleksiyonların zarafetini fotoğrafladı.  Polonyalı model Malgosia Bela ile yoğun bir bağ kuran Mario Sorrenti, markanın yeni ikonunun doğal güzelliğinden beslenen güçlü ve estetik bir dil yarattı. Malgosia Bela; Vogue Italia, Vogue Paris, Harper’s Bazaar gibi birçok moda dergisinin kapaklarında ve Gucci, Lanvin, Valentino, Louis Vuitton, Donna Karan, Jil Sander ve Versace gibi lüks moda markalarının reklam kampanyalarında yer aldı.

Esnek Mücevherlerin Dansı

Messika’nın bu ikonik koleksiyonu, eşsiz bir uzmanlığın ve teknik araştırmanın meydana getirdiği yaratıcı ürünlerden oluşuyor. Koleksiyondaki parçalar, gözle görünmeyen nano yaylar sayesinde esnek bir yapıya sahip.

 

Kısa Haber, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »