MESSIKA RÜZGARI PARİS’TE

9 Haziran 2015 17:19

Her yıl sabırsızlıkla beklenen amFAR Gala Gecesi, Cannes Film Festivali ile eş zamanlı olarak Fransa’da 22. kez gerçekleşti. Süpermodel ve Victoria’s Secret meleklerinden Doutzen Kroes, Messika mücevherleri ile geceye ışıltı kattı. Margiela elbisesi içerisinde göz kamaştıran Kroes, şıklığını Messika’nın 10. Yıl Koleksiyonundan seçtiği Rockfeller bilezik ve Diamond Wave yüzüğü ile tamamladı. Rockfeller bilezik, ilhamını New York’un prestijli 5. Caddesi’ndeki Art Deco ikonu Rockefeller binasından alıyor. Bilezik, elegan ve seçkin havasının yanı sıra zümrüt kesim pırlantalarla, tarihten de izler taşıyor. Damla kesim pırlantalarla bezeli yüzük ise, genişleyerek büyüyen dalga formuyla parmaklara bir ışık dalgası katıyor.

Cannes 2015

68. Cannes Film Festivali’nde, Zoe Kravitz Messika mücevherleriyle kırmızı halıda boy gösterdi. Amerikalı aktris kıyafetini birbirinin aynısı iki zarif Glam’Azone bilezik ile tamamladı. Modelde, oval formdaki pırlanta, daha küçük boyutlardaki pırlantalarla adeta bir zırh gibi sarmalanarak, kuvvet ve dayanıklılığı temsil ediyor.

 Global Gift Foundation’ın Resmi Sponsoru Messika 

Messika aynı zamanda, Paris’te gerçekleşen Global Gift Foundation Gala’sının resmi sponsoru oldu. Markanın yaratıcısı ve tasarımcısı Valerie Messika da geceye katılan isimler arasındaydı. Gecede, derneğin temsilcisi Eva Longoria, şıklığını Messika Glam’Azone koleksiyonundan yüzük ve bilezik ile tamamladı. Koleksiyondaki mücevherlerin ince detayları, sanatçının zarafet ve cazibesine ışıltı kattı.

 

 

 

 

Manşet, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »