Merve Hasman’dan Çarpıcı Fotoğraf Sergisi

17 Ocak 2015 10:47

Son dönemin genç ve sıra dışı fotoğraf sanatçılarından Merve Hasman, ‘Bana Baktığını Biliyorum’ (I Know You Are Looking At Me) adını verdiği son fotoğraf sergisinde, EDITION marka konseptinin ana unsurları olan  “büyüleyici zarafet, doğallık ve tutku”yu fotoğraflarına yansıttı.

Bana+Baktigini+Biliyorum_Fotograf+SergisiMerve Hasman, The Istanbul EDITION’da gerçekleştirdiği fotoğraf sergisi ile “Modern yaşamın yoğun temposundaki kişinin şehirden kaçışını, iç dünyasına gerçekleştirdiği yolculuğu ve huzuru keşif sürecini” objektifine yansıttığını söyledi. Fotoğrafçılıkta öğrenme sürecinin devamlılığına değinen sanatçı, “Her gün yeni bir şey öğreniyorum, bunun yaşla ve tecrübeyle de alakası yok. Teknoloji de, hayat da çok hızlı ilerliyor. 80 yaşına kadar fotoğraf çekmek istiyorum ve eminim o yaşta da hâlâ öğrenecek birçok şeyler bulacağım” açıklamasında bulundu.

Sanatçının, The Istanbul EDITION için özel olarak hazırladığı sergisinin açılış kokteyline sanat, cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda değerli davetli katıldı. Doğal ve çarpıcı karelerin yer aldığı fotoğraf sergisi aralarında Ömür Gedik, Sibel Tüzün, Pınar Aylin, Şebnem Çapa, Gülriz Onursal, Hasman Ailesi, Tezman Ailesi’nin de bulunduğu konuklar tarafından büyük ilgi gördü. Sergi, şubat ayının sonuna kadar The Istanbul EDITION’da izlenebilecek.

 

FF6A4106 FF6A4168 FF6A4203 FF6A4352 FF6A4393 FF6A4406

 

 

 

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »