HYSEK - Abyss Tourbillon

Mekanik ve Görsellik HYSEK – Abyss Tourbillon’da Bütünleşiyor

23 Ocak 2014 17:18

İleri mekanik mühendisliği güçlü bir görsellik içinde başarıyla sunan Hysek, bu kez de Abyss Tourbillon serisiyle yüksek saatçilik alanındaki iddiasını sürdürüyor.

İddialı tasarımlara kusursuzca adapte ettiği saat makineleri ile yüksek saatçilik alanında rüştünü ispatlayan Hysek, Abyss Tourbillon serisiyle başarılı grafiğini bir kademe yükseltiyor. Markanın genç ve hırslı ruhunu yansıtan serinin özellikle rose gold kasalı yeni modeli ayrı bir övgüyü hak ediyor. Tamamen Hysek bünyesinde tasarlanıp geliştirilen bu özel modelin otomatik tourbillon mekanizması, saat ustalarının klasikle moderni birleştirme becerisini yansıtıyor.

Kompleks iç aksamını serHYSEK - Abyss Tourbillongilediği galvanik iskelet kadranı, saat 3 yönünde büyük bir tarih ile birlikte 68 saatlik güç rezervi ibresini barındırıyor. 30 parça ile limitli seri olarak üretilen bu örnek, çağdaş yapısına adapte edilmiş bileziği ve el yapımı dekorasyonuyla kendi kategorisinde bulunan birkaç özel makine arasında güvenle yerini alıyor.

İSKELET SAATLER, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »