Giovane Gentile tasarımcılarının erkek renklerindeki tercihi mavi oldu

MAVİNİN GÜCÜ ERKEK KIYAFETLERİNDE

17 Şubat 2020 15:21

Global Renk Enstitüsü Pantone’nin 2020 yılı için belirlediği Klasik Mavi, moda sektöründe yılın renk standartlarını da belirliyor.  Giovane Gentile tasarımcılarının gökyüzünün sonsuzluğundan ve denizin derinliğinden aldıkları ilhamla stil sahibi erkeklerin beğenisine sunduğu 2019-2020 kış koleksiyonu, bir kez daha erkek modasında itibarlı bir yer edinecek.

Renk trendlerinde global otorite olarak kabul edilen Pantone,  2020’nin rengi olarak klasik maviyi belirledi. Erkek modasının vazgeçilmez renkleri arasında yer alan mavi, bu kez Pantone’nin seçilen rengi olarak trend haline geliyor ve moda dünyasının kriterlerine şekil veriyor.

“Sanattan modaya ilham” mottosuyla yola çıkan ve uzun yıllardır erkek giyimine yön veren Giovane Gentile, klasik mavi ve tonlarını doğanın detaylarından özenle seçerek hazırladığı mont, kazak ve ceketlerine uyarlıyor. Zarif detaylar, ikonik çizgiler ve kusursuz hatlarıyla güçlü erkeklerin hem sosyal hem de profesyonel yaşantılarında zevkle kullanacakları mavi tonajlı Giovane Gentile kreasyonları,tüm stil sahiplerine doğanın dokunuşunu hissettiriyor.

Yılın bu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak farklı doğal form ve tonlara ürünleriyle odaklanan Giovane Gentile, stil sahibi modern ve şehirli erkekleri yenilemeye son trendlerle devam edecek.

MODA, MODA ERKEK

Related Posts

Comments are closed.

« »