Z6 Blue Edition

Mavi Rengin Büyüsü: Z6 Blue Edition

23 Ocak 2014 17:07

Project Z6 Blue Edition, üstün dayanıklılığı, estetiği ve rafine mekaniği ile Harry Winston’ın en özellikli spor saatlerinden

Z6 Blue EditionHarry Winston’ın efsanevi yaratıcılığı, ayrıntılara duyarlılığı ve kalitesi Z6 Serisi’nde hayat buluyor. Markanın bu özel serisi daha önce siyah ve gümüş modelleri ile saat severlerin beğenisine sunulurken, bu kez Z6 Blue Edition modeli ile karşımızda. Project Z6 Blue Edition’ın en önemli özelliği titanyumdan oldukça hafif, fakat daha güçlü bir birleşimden oluşan ‘Zalium’ kasası. Bu özellik, seriye isim veren ‘Z’ harfinin nereden geldiğini de anlatıyor. 72 saatlik güç rezervine sahip olan Project Z6 Blue Edition’ın bu ayrıcalıklı kasası 44 mm olarak tasarlanmış.

Hassas ciltler için…

Anti korozona karşı dayanıklı olarak üretilen model, hassas ciltlerin alerjik durumunu da gözetmiş ve alerji önleyici özelliğiyle donatılmış. 338 parçadan oluşan bu mekanik saat, dakika ve saniye göstermeye ek olarak bir de alarma sahip.  Tam safir cam ve yansıma önleyici bulunan saatte gece göstergeleri hem saati hem de alarmı görmeyi sağlıyor.

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »