MAURICE LACROIX’DAN MASAL GİBİ BİR TASARIM

21 Eylül 2015 11:06

Maurice Lacroix’in son modeli Fiaba Date, İtalyanca’da “masal” anlamına gelen koleksiyonun son üyesi, günümüzün trend kadınına göz kamaştırıcı bir görünüm sunuyor.

Maurice Lacroix  doğal çekiciliğini, zamanının feminen zevkleriyle, tamamen cilalanmış ya da değerli taşlarla bezenmiş paslanmaz çelik 28 ve 32 mm çapındaki, 30 metreye kadar su geçirmez kasaya sahip Fiaba Date modelinde yansıtıyor. Quartz mekanizma ile donatılmış olan  zamanın bu yeni alımlı yüzü, iç tarafı antirefle kaplamalı bombeli safir camla koruma altına alınmış.

Saat 3 pozisyonundaki yuvarlak tarih penceresi, rodyum ya da pembe altın kaplama bir halka ile çevreleniyor ve ortaya çıkan fiaba masalının son bölümüne vurgu yapıyor. Radyan kesimli yaprak tipi ibreler (32 mm versiyonunda saniye ibresi de dahil olmak üzere) romen rakamlı veya 11 doğal cilalanmış elmas indeksin üzerinde mavi ya da pembe altın kaplama finisajıyla zarafetle süzülüyor. Tüm varyasyonlara cilalanmış paslanmaz çelik, çift renkli paslanmaz çelik veya pembe altın kaplama, bileği nazikçe saran üç parçalı kordon eşlik ediyor.

Bezellerin sade paslanmaz çelik veya daha gösterişli pembe altın kaplama versiyon seçeneği, ona bireysel bir dokunuş sağlıyor.

 

Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »