MASA SAATİ, KOL SAATİ VE PANDANTİF: Amadeo® Fleurier 36 “ MISS AUDREY”

4 Haziran 2014 16:43

Bovet’nin efsanevi Amadeo Fleurier koleksiyonu, bu yıl 36 mm’lik kasaya sahip “Miss Audrey” ile zenginleştirildi. Boyutundaki değişimin yanı sıra, koleksiyonun yepyeni yüzü olarak karşımıza çıkan saat, zarif görünümü ile dikkat çekiyor.

AS_36Bovet’nin en yeni modelleri arasında yer alan Miss Audrey, paslanmaz çelik versiyonu ile ayrıcalıklı ve ince görünümü ile fark yaratıyor. 2010 yılında üretilen Fleurier Koleksiyonu’nun bir parçası olan eşsiz saat, kol saati, masa saati ve pandantif olarak kullanılabiliyor.

Amadeo® Fleurier 36 “Miss Audrey” koleksiyonun diğer modellerine nazaran daha kadınsı ve

küçük boyutta olması dikkat çekici özelliklerinden biri. Benzersiz bir inceliği yansıtan “Miss Audrey”, kendinden kurmalı mekanizması ile  yeterli derecede güce sahip.

“Guilloché” motifleri ile süslenen ve sedef kadranı ile fark yaratan Miss Audrey, Bovet’nin 2014 yenilikleri arasında yer alırken, turkuaz ve açık mor olmak üzere pastel renk seçenekleri ile sunuluyor. Kadranının Dimier 1738 sanatkarlarının el işçiliğini yansıttığı model, 12-3-6-9 yönünde pırlantalarla bezenmiş olup, kıvrımlı akrep ve yelkovanı ile kadınsı bir duruş sergiliyor. 42 saatlik güç rezervi bulunuyor ve paslanmaz çelik kasaya sahip.

Miss Audrey Purple Light_PR(CMYK)_2413 Miss Audrey Turquoise_PR(CMYK)_2412

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »