MANUFACTURE ROYAL 1770

MANUFACTURE ROYAL 1770

26 Mayıs 2014 17:46

İlk günkü girişimci ruhunu muhafaza eden Manufacture Royale, bugün karmaşık mekanizmalara sahip lüks saatler tasarlıyor ve üretiyor. Kurulduğu yıla itafen 1770 adlı modelini Baselworld’de tanıttı. Marka, zanaatkârlarının mükemmeliyetçiliği ve zarif çalışmaları sayesinde, hem teknik hem de süsleme açısından, eşsiz bir kalite sunuyor.

MANUFACTURE ROYAL 1770

MANUFACTURE ROYAL 1770

Manufacture Royal, 1770 yılında filozof ve işadamı olan Voltaire tarafından Cenevre yakınlarında kuruldu.  Uzun yıllar aristokrat ve taç sahipleri için değerli ustalar tarafından saatler üretilerek,  nadide parçalar olarak yaklaşık 4000 adet saat yaratıldı. 2010 yılından itibaren marka, ayrıcalıklı çalışmaları ile saat pazarına döndü.

İlk günkü girişimci ruhunu muhafaza eden Manufacture Royale, bugün karmaşık mekanizmalara sahip lüks saatler tasarlıyor ve üretiyor. Bunun için, İsviçre’de Jura’nın merkezinde, dünyada benzeri olmayan bu sanayinin tarihini taşıyan topraklarda bulunan kendi atölyelerine sahip. Zanaatkârlarının mükemmeliyetçiliği ve zarif çalışmaları sayesinde, hem teknik hem de süsleme açısından, eşsiz bir kalite sunuyor. Farklılığını koruyan bir marka olan Manufacture Royale, bu mirasını hem cüretkâr, hem çağdaş hem de teknik bir tarz ile sürdürüyor.

 

Baselworld 2014’de tanıttığı markanın kurulduğu yıla itafen üretilen Manufacture Royal 1770, pembe altın kasaya sahip bir model. Elle kurum mekanik mekanizmaya sahip. Beyaz kadranının üzerinde saat 6 ile 8 pozisyonunda flying tourbillon yerleştirilmiş. 108 saat güç rezervine sahip. Platinler ve köprüler tamamen elle süslenmiş

 

 

BASELWORLD2014, Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »