Maceranın Adı “EDOX – CHRONODAKAR”

16 Haziran 2015 15:33

Dünyanın en zorlu yarışları arasında gösterilen Dakar Rallisi’nin bu yılki resmi zaman tutucusu olan Edox, sınırları zorlayan bu yarışa yakışır bir saatle, ChronoDakar ile, mücadeledeki yerini alıyor.

Dakar Rallisi, insan ve makine için yüksek dayanıklılık testi olan; Arjantin, Şili ve Bolivya arasında 9000 km’lik yorucu bir yolculuk. Bu yarışta Buenos Aires bitiş çizgisine ulaşmak için en önemli şey ise zamanlama. Sadece saniyeler bile, her aşamada zafer ya da çaresizlik arasındaki fark anlamına gelebiliyor. Edox da dayanıklılık, teknik, sürüş gelişimi ve mükemmelliği bir arada sunan özel limitli ChronoDakar saati ile zorlu Dakar Rallisi’ndeki yerini çoktan ayırttı bile.

Jant’ı kasasında, lastiği kordonunda

Saniyelerin değerini iyi bilen Edox’un Dakar rallisi için 1000 adet ile sınırlı sayıda ürettiği ChronoDakar, zorlu yaşam koşullarındaki en mükemmel zamanı sunuyor. Araba tutkunu beyler için özel bir tasarıma sahip olan ChronoDakar, büyük yeşil butonuyla kronograf fonksiyonlarına kolay erişim sağlamasının dışında arka yüzeyindeki çelik jant ve lastik tekerlek tasarımıyla motor sporlarını ruhunda taşıdığını gösteriyor.

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »