Lüksün Tescili “Luxury Lifestyle Awards”

10 Nisan 2015 13:57

Her yıl lüks markaların değerlendirilmesi sonucu şirketlere ve markalara verilen uluslararası ödül niteliğindeki Luxury Lifestyle Awards için bu yıl Türkiye ikinci kez iki ödül kategorisinde yarışacak.

Şirketlerin ve markaların her yıl çeşitli kategorilerde katıldığı Luxury Lifestyle Awards Ödül Töreni, bu yıl 24 Mayıs 2015 tarihinde Dubai The Ritz-Carlton otelinde düzenlenecek. Ana yarışmanın jüri heyetinde şeyh Halid bin Ahmed al-Halifa, Escada Türkiye’nin Genel Müdürü Tamer Yılmaz ve alanın diğer eksperleri yer alıyor.

Luxury Lifestyle Awards’ın resmi ödülü benzersizliği ve görkemi sembolleştiren ‘Altın Taç’ oluyor. 24 ayar altın ile kaplı taç, her kazanan için Faraone Menella şirketinin kuyumcu ustaları tarafından el ile yapıldı. Bunun yanı sıra yarışmanın ardından bütün adaylar şirketlerinin lüks segmende kabulünü gösteren özel amblemi kullanma hakkına sahip olacaklar.

Luxury Lifestyle Awards Ödül Töreni çerçevesinde BAE, Suudi Arabistan, Katar, Mısır, Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Lübnan ülkelerinden gelen şirketler ve markalar birkaç ödül kategorisinde kendilerini sunacak: ‘Lüks Otel’, ‘Lüks Restoran’, ‘Lüks Gayrimenkul’, ‘Spa & Wellness Merkezi’, ‘Kuyumculuk Markası’, ‘Ulusal Moda Tasarımcı’, ‘Ulusal Markası’ ve ‘İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu’. Bu prestijli yarışmada Türkiye’yi Cappadocia Cave Resort & Spa (Lüks otel), Altınbaş Jewelry (Lüks Kuyumculuk Markası), Asortie Mobilya ve Sia Moore Mimarlık Dekorasyon (Türkiye’nin ulusal markası) temsil edecek.

 

3 9 10 Luxury Lifestyle Awards 069 Luxury Lifestyle Awards 215

Kısa Haber, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »