LOUIS ERARD ‘1931’ Koleksiyonu

15 Temmuz 2015 15:08

1931 yılında piyasaya sunduğu ilk modelleriyle İsviçre saatçiliğine adımını atan Louis Erard, bu yıla atıfta bulunarak hazırlamış olduğu özel saat koleksiyonu 1931’in en yeni modelleri ile saat meraklılarının beğenisini kazanmayı sürdürüyor.

1929 yılında kurulan İsviçreli saat üreticisi Louis Erard, ilk saat modellerini tanıttığı 1931 yılını unutmamış ve bu yıla özel olarak hazırladığı 1931 Koleksiyonu’nu saat severlerin beğenesine sunmuştu. Markanın dünya genelindeki satışlarında en çok ciro payına sahip olan 1931 Koleksiyonu, farklı tarz ve özellikleriyle geniş kitleler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. 2015 Baselworld fuarında tanıtılan koleksiyonun en yeni model ve komplikasyonları ise bu ilginin daha da çoğalacağının bir göstergesi adeta. Çok sayıda farklı modeliyle mekanizmalarını gözler önüne seren marka, “Louis Erard kalbini açıyor” sloganıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Louis Erard Louis Erard

 

Tasarımında bu yılın favori rengi olan mavinin kullanıldığı modeller, takım elbiselerle çok şık bir bütünlük sağlamanın yanı sıra yaz aylarının canlılığına da uyum sağlamayı başarıyor.

 

 

Louis Erard Louis Erard

 

Canlı renklerin kullanıldığı kadın modellerinde pırlantalara yer verildi. Ay göstergeli otomatik mekanizmayla donatılan saat, kadınları kendine çekmeyi başarıyor.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »